Има ли мами над 35г., които бебеправят? Малко да си дадем кураж! - Тема 3

  • 16 626
  • 334
Хайде момичета старата ни тема стана мноого странички.
Късмет и две чертички на всички, които го очакваме, а на успелите да ни подкрепят все така.
А, казват, че многоплодната бременност е често срещана след 35 год. Дай Боже и на нас copy&paste

 newsm51


Тема 1
Тема 2
Виж целия пост
# 1
Vanhorne, браво за новата темичка, да ни е честита, както се казва. Само хубави емоции да споделяме в нея и да е пълна с положителни тестове!  Laughing
Виж целия пост
# 2
Зази ти първа и в темичката и на опашката за две чертички.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Нова темичка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде да я напълните с  EFP EFP EFP stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl  ylinfant скоро Praynig Praynig Praynig

Vanhorne страхотна картинка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Хайде и аз да се запиша в новата темичка пък дано е на късмет Praynig
Заглавието е много хубаво, ама с двете чертички мечтата само започва да проблясва в дълечинчта, а докато се сбъдне има доста път да се извърви...
Аз започвам пети опит ин-витро и със сигурност ще имам нужда и от вашата подкрепа и за двете чертички, но и за след това. Уж се пиша за оптимист ама нещо от сега ме обземат страхове дали този ппът ще успея да стигна до заветния финал  ylinfant
   Желая успех и късмет на всички Hug Praynig Hug
Виж целия пост
# 5
Рея  Praynig с теб сме миличка.
Виж целия пост
# 6
И аз се нареждам с вас,супер темичка,дано всички си имаме бебешоци по скоро,пожелавам го на всички  от сърце и да е по скорооооо.целувки
Виж целия пост
# 7
Рая имаш нашата подкрепа . fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed lovekiss
Виж целия пост
# 8
Vanhorne, мерси за пожеланието, от твоята клавиатура - в Божиите уши!  Praynig
Рея, мила, не се поддавай на съмненията. С теб сме! Силно ти стискам палци и вярвам, че този път ще стигнеш до заветната цел!  Hug
Лени, да ти се похваля. Мъжът ми все пак обеща, че ще отидем заедно на концерта на Мадона. Много съм доволна.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Честита ни нова темичка! Дано има много хубави новини в нея.
Благодаря за милото посрещане, момичета!
Зазолинка, трогна ме с твоя сън от миналата тема!  Hug
Виж целия пост
# 10
Лени, да ти се похваля. Мъжът ми все пак обеща, че ще отидем заедно на концерта на Мадона. Много съм доволна.  Heart Eyes

Видя ли  Hug Flutter - супер е лесно. Имам една приятелка и нейния мъж е така, като нашите дори по-зле. Но тя е нахитряла, като трябва да ходим на театър или пък да имат някакви ангажименти просто звъни на секретарката му и дава инструкции да не му записва нищо в графика за този и този ден  Joy Joy Joy
Досега плана се радва на успех  Heart Eyes Mr. Green
Супер за Мадона, кога ще е концерта? Аз най-вероятно ще го пропусна, но ще си го намеря да го гледам непременно  Peace
Виж целия пост
# 11
Здравейте и в новата темичка, момичета!  Hug 

И аз се надявам да имам много хубава причина да пропусна концерта на Мадона, Лени  Joy  Нареждам се за бременни вирусчета!  hahaha

Зазолинка, прочетох за прегледа ти при Владимиров в старата тема. Ние също при него си направихме всички изследвания. Много добре те разбирам как се чувстваш!  Hug Миличка, трябва да повярваш, че чудото ще се случи!  Heart Eyes Преди време бях чела историята на успеха на една жена в Проблемното, която много силно ме впечатли. След 6 години опити, почти напълно обезверена, споделя как се чувства на своя лекуващ лекар. Той я поглежда и й казва: "Аз вярвам, че ще стане. Сигурен съм! Моля те, не се отказвай да го вярваш и ти! Само така имаме шанс!" ... И се оказва прав. Ще ти стискам много силно палци!  Hug

Рея, миличка, късмет!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

Ванхорн, благодаря ти за хубавата темичка!  Hug Аз обаче искам само едно бебче! (Щото си имам малка шийка и... така...) Пу за мен!  hahaha
Виж целия пост
# 12
Прасковке, аз не съм спряла да вярвам, нито за момент!  newsm10 Просто съм в чуденка как точно да продължа, има повече от една възможности, затова.
Лени, концерта се предвижда за края на август (не е още на 100% сигурно). Ти май няма да можеш да дойдеш.... Но нищо, ще ти го разкажем после, цветно....   babydust7само да сме живи и здрави. Пък ако и аз имам основателна причина да не мога да отида....  preggo това вече е друг въпрос.
Виж целия пост
# 13
да се запиша и аз в новата темичка и да пожелая на всички нас много късмет  и скоро всички да се похвалим с по две чертички.  Peace Hug Hug
Виж целия пост
# 14
Браво за новата тема и сбъднати надежди за всички тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия