Kak da zapochna seks sled sekcio?

  • 14 374
  • 28
Mnogo netipichno i smeshno zvu4i,no mi e nqkak stranno/Mislq 4e trqbva planirane. newsm78.Zdraveite mili mam4eta.Neka nqkoi spodeli kak vazvarnahte poloviq si jivot sled sekcio.A i az bqh bremenna s bliznaci(moite malki slantsa) :)i v 42 den o6te se 4istq ot lohiite.A imam naistina golqmo jelanie za sex.Samo 4e neznam kak da podhodq ka ne6tata.N e sme pravili seks s maja mi ot 3 meseca.Nalojise poradi blizna4nata bremennostr. :love:6te 4akam va6ite vajni za men mneniq.  love001
Виж целия пост
# 1
Съветвам те да изчакаш.да се изчистиш!Ние правихме секс за първи път 60дни след секциото.
Виж целия пост
# 2
Пробвай да пишеш на кирилица и може по-вече майки да ти отговорят Peace
Виж целия пост
# 3
Mnogo netipichno i smeshno zvu4i,no mi e nqkak stranno/Mislq 4e trqbva planirane. newsm78.Zdraveite mili mam4eta.Neka nqkoi spodeli kak vazvarnahte poloviq si jivot sled sekcio.A i az bqh bremenna s bliznaci(moite malki slantsa) :)i v 42 den o6te se 4istq ot lohiite.A imam naistina golqmo jelanie za sex.Samo 4e neznam kak da podhodq ka ne6tata.N e sme pravili seks s maja mi ot 3 meseca.Nalojise poradi blizna4nata bremennostr. :love:6te 4akam va6ite vajni za men mneniq.  love001

Странно, струва ми се много дълго време още да се чистиш..  newsm78 Аз имах лохии няма и седмица, ходила ли си на контролен преглед? А за секса няма проблем, щом не те боли, не му мисли.  Hug
Виж целия пост
# 4
След секцио или нормално раждане, няма разлика. Повечето жени възобновяват сексуалния си живот, когато се очистят от лохиите. Но някои могат и докато се чистят. Аз лично изчаках да изтече и последната капчица гнус и чак тогава се отдадох на интимни ласки. Преди това ми беше гадно. Както когато съм в цикъл.
Виж целия пост
# 5
Аз се чистих от лохии 40 дни , секс правихме , когато аз се почувствах готова , все пак с тази операция  Rolling Eyes. Някъде около 2 месеца след като родих се състоя събитието. Peace
Виж целия пост
# 6
Чувала съм,че след секцио лохиите са много малко,защото докато те оперирали те "почиствали" някакси.Моята кума каза,че въобще не е имала нито кървене нито лохии след секциото  Rolling Eyes И са правили секс след 10-14 дена,нещо такова,ама се била накиснала в някаква вана и и се отворил шева  Crazy

Иначе аз съм раждала нормално с епизиотомия,правихме секс след 20 дена,ама ме болеше и отложихме.На 30-тия ден от раждането вече не болеше толкова  Blush Лохиите ги имаше,но съвсем  оскъдно  Peace
Виж целия пост
# 7
аз след секцио съм имала 42 дни лохии,така че няма значение това е индивидуално.
А относно секса как да подходиш,ако имаш желание действай.Ако пък те е страх да не те заболи или от дискомфорт изчакай докато си готова. Peace
Виж целия пост
# 8
Ако преди сте правили секс докато си била в цикъл, не виждам защо да не пробвате. Wink
Виж целия пост
# 9
И аз изчаках да ми се изтекат гадориите иначе първият път, след първото секцио, на около 50 дни, а след второто на около 35 ден. Да знаеш че първите един два пъти боли  Embarassed все едно ти е за първи път.
Виж целия пост
# 10
Да знаеш че първите един два пъти боли  Embarassed все едно ти е за първи път.

Не плаши така дамата.  Joy  Абсолютно индивидуално е! Hug
Виж целия пост
# 11
Да знаеш че първите един два пъти боли  Embarassed все едно ти е за първи път.

Не плаши така дамата.  Joy  Абсолютно индивидуално е! Hug
Че то няма лошо да си припомни  Laughing
Виж целия пост
# 12
Аз изчаках да свършат лохиите и тогава правихме секс. А иначе имах страхотно желание, възможно е да е било и от хормоните. ))

Няма нищо страшно, не съм усетила никаква болка, или нещо подобно.
Виж целия пост
# 13
Аз имах да не я плаши, че боли.  Joy
Виж целия пост
# 14
След като свършиха лохиите започнахме Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия