2ри февруари -ПОДАРЪК!?

  • 1 954
  • 14
Здравейте!
Какъв подарък ще подарите на мъжа си за един майтам на този ден!? Joy
Виж целия пост
# 1
Никакъв подарък не му се полага. Днес е Петльовден и празнува най-голямото момче в семейството, по принцип се яде петле, не се дават подаръци.
Виж целия пост
# 2
То пооголя момче от моето няма Joy Joy Просто търся идея за майтап!
Виж целия пост
# 3
Вкъщи също се празнува Петльов ден. Готви се петел, наречен за здраве на мъжката челяд.
Да ме прощават педерастите, ама да си изберат друг ден - когато станат мъже, тогава да празнуват на днешния ден!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Едно време бях чула по радиото,че по "стара" традиция Дим Дуков щял да раздава гевречета в някаква гей-организация..  Whistling
Виж целия пост
# 5
Вкъщи също се празнува Петльов ден. Готви се петел, наречен за здраве на мъжката челяд.
Да ме прощават педерастите, ама да си изберат друг ден - когато станат мъже, тогава да празнуват на днешния ден!  Crossing Arms

Празникът наистина е хубав и някак не мога да приема намесата точно на гейовете в него.
По темата - не бих подарила нищо, за да си направя майтап на този ден Peace
Виж целия пост
# 6
Едно време бях чула по радиото,че по "стара" традиция Дим Дуков щял да раздава гевречета в някаква гей-организация..  Whistling

Чудно колко ли стара може е "традицията" Дим Дуков да раздава гевреци? Обзалагам се, че тази да се коли петле е от по-отдавна.
Жалко само, че доста хора не знаят какво точно се празнува на 2 февруари и единствената им асоциация е с гейовете и се започва едно глуповато хихикане и още по-глуповати шегички.
Виж целия пост
# 7
Идея, нещо шегаджийско от секс шоп.Има там разни химикалки, запалки..
Виж целия пост
# 8
Едно време бях чула по радиото,че по "стара" традиция Дим Дуков щял да раздава гевречета в някаква гей-организация..  Whistling

Чудно колко ли стара може е "традицията" Дим Дуков да раздава гевреци? Обзалагам се, че тази да се коли петле е от по-отдавна.
Жалко само, че доста хора не знаят какво точно се празнува на 2 февруари и единствената им асоциация е с гейовете и се започва едно глуповато хихикане и още по-глуповати шегички.

по принцип знам какъв ден е 2ри и как се е празнувал от едно време насам...просто се присетих за това и ми стана смешно..за това реших да го споделя  Peace
Виж целия пост
# 9
Жалко само, че доста хора не знаят какво точно се празнува на 2 февруари и единствената им асоциация е с гейовете и се започва едно глуповато хихикане и още по-глуповати шегички.
И аз имам същия коментар. Висшата форма на познание и чувство за хумор се среща толкова често. Ха-ха-ха Tired
Виж целия пост
# 10
Никакьв NaughtyТой на мен ми дьлжи подарьк,защото днес ми е РД. Joy
Виж целия пост
# 11
И откъде да си купя петел сега, а?
Виж целия пост
# 12
Каквото и да си мисля за Петльов ден, все не ми става смешно.
Явно трябва някой да ме погъделичка.
Виж целия пост
# 13
На него няма нищо да му подаря- той даже ми честити празника, че две момчета имаме.
 Петел ще заколи бабата, за здраве на момчетата.
Тия гейове (без да имам нищо против тях в крайна сметка) и традиционни празници взеха да опорочават. Да си ядат гевреците на 3- ти например....
Виж целия пост
# 14
При нас се подарява-ГЕВРЕЧЕ-МОРКОВ И ПРЕЗЕРВАТИВЧЕ Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия