Всеки ден ли давате сокче? И защо?

  • 3 002
  • 78
Мами, искам да ви попитам всеки ден ли давате сокче? По колко пъти и какво количество, и по кое време на деня? А също така от какво?
Благодаря прдварително!
Виж целия пост
# 1
Не давам всеки ден, даже никак не давам напоследък, защото не иска да го пие. Преди този период, пиеше по малко всеки ден, предимно ябълков сок (любим), по 20-30 мл максимум е изпивала, защото й давах между храненията преди и след обед, а тя тогава спи. Много често не оставаше време за пиене на сок, за да не си развали основните хранения и пиене на мляко, пропускахме сока. Понякога и след сън, в тези случаи изпиваше повечко, жадна е била. Сокчето винаги съм го давала разредено с вода. Сега пие само вода, но аз съм доволна, защото намирам редовното пиене на вода за полезно. Не мисля същото за пиенето на сокове обаче.  Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Давам всеки ден обикновено портокалов сок,обикновено веднага след като прецедя портокала през сокоизтисквачката.Давам,защото вода не иска да пие изобщо,а не мога да му давам по 5пъти на ден АМ.
Затова редувам-АМ,сок,чай.
Ако детето ти пие вода и яде пресни плодове,мисля,че даването на соковете не е наложително,още повече всеки ден.
Виж целия пост
# 3
В началото да по 2 пъти след храненията в 10 и 17 часа, но сега не иска да ги пие и предлагам, когато се сетя.
Виж целия пост
# 4
Всеки ден давам по обяд...с възрастта на детето различни мл.,сега на година и девет месеца по 200 мл.
Виж целия пост
# 5
Не, изобщо. Никакви сокчета не съм давала.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не, всеки ден не давам, само от време на време. Peace
Виж целия пост
# 7
Давах,но доста след годинката,защото не пиеше вода/все още не я долюбва/.Преди това си набавяше течностите от АМ,което и беше основна храна.
Виж целия пост
# 8
Сок дадох след годинката и то не всеки ден
Виж целия пост
# 9
Не давам, защото непрекъснато яде пресни плодове. Взима си сам, бели си..
Виж целия пост
# 10
давам рядко и то колкото изпие,после изхвърлям или доизпивам(правя домашен)
Виж целия пост
# 11
Аз въобще не давам,защото тя не пие.
И вода не иска.
Караме само на айрян.
Виж целия пост
# 12
До 1 год.изобщо не съм давала.Сега когато иска PeaceЗалагам повече на пресните плодове.
Виж целия пост
# 13
и аз дадох сокче след годинка Peace
Виж целия пост
# 14
Аз давам когато се сетя, по 30-50 мл, обикновенно като десерт на обяда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия