при секцио дават ли ти бебчето да го кърмиш

  • 2 689
  • 67
Здравейте мамчета!Първото си дете го родих нормално и знам как е , но сега ще съм секцио и ми е интересно носят ли ти бебо да го кърмиш? newsm78
Виж целия пост
# 1
На мен бебчето ми го дадоха веднага,но не съм го слагала на гърда.Коластрата ми потече на другата сутрин и тогава започнахме с кърменето
Виж целия пост
# 2
в реанимацията едва ли,но после със сигурност Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Когато те преместят от реанимация в обикновена стая ти го дават. Но мисля, че трябва да си се раздвижила преди това. Най-малкото трябва да можеш да се изправиш до седнало положение.
Виж целия пост
# 4
аз пък ще кажа че зависи.Ако бебетат си стоят при майката както беше при мен,кой тогава да ти дава?Аз не съм била и секунда в реанимация а си бях при другите родилки.
Запитай за болницата в която ще раждаш.Иначе е безсмислено да четеш какво ти каваме. Peace
Виж целия пост
# 5
На мен след като излезнах от реанимация ми го дадоха веднага.Нали сега всички  насърчават да се кърми.
Виж целия пост
# 6
В операционната само я цялунах и я отнесоха на другия ден след реанимация изчаках да минат изписванията и тогава-ранния следобяд-ми я донесоха. Tired
Виж целия пост
# 7
На мен и двете ми ги донесоха на 3 ден.Но преди това не беше и тръгнала кърмата.Другите момичета със секцио бяха по същия начин.На тези които родиха нормално им ги дадоха още същия ден.Май със секцио кърмата идва малко по-късничко.
Виж целия пост
# 8
На мен ми я донесоха на 2рия ден  , защото първия бях в реанимация Peace
Виж целия пост
# 9
На мен и двете ми ги донесоха на 3 ден.Но преди това не беше и тръгнала кърмата.Другите момичета със секцио бяха по същия начин.На тези които родиха нормално им ги дадоха още същия ден.Май със секцио кърмата идва малко по-късничко.
За кърмата не съм съгласна.Коластра имах от 4-ти месец бременност и след операцията имах кърма за цялото отделение.Всичко е индивидуално,няма правила за тези неща. Peace
Виж целия пост
# 10
Здравейте мамчета!Първото си дете го родих нормално и знам как е , но сега ще съм секцио и ми е интересно носят ли ти бебо да го кърмиш? newsm78
Дават го Peace
Виж целия пост
# 11
Зависи къде ще раждаш. Сутринта в 10.27 извадиха Бебчо и същия ден ми го донесоха да го видя. Не бях още раздвижена и затова ми го подадоха да го подържа, аз се опитах да го закърмя. На другия ден вече беше с мен.
Виж целия пост
# 12
На първо място зависи от болницата в,която раждаш. Peace
Аз родих в Тина Киркова и след по-малко от 24 часа бебка си беше при мен и можех да я кърмя.
Виж целия пост
# 13
Здравей!
На мен кърмата ми дойде още на следващия ден след СКто. И да не ти дойде кърмата ти пак си я искай. Какво значение има дали ще имаш или нямаш кърма?
Виж целия пост
# 14
В реанимацията не разрешават, но една от жените, с която ни оперираха в един ден и потече млякото много рано и се качваше горе да го кърми още преди да я преместят от реанимацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия