сърбеж по гърдите

  • 19 862
  • 21
Здравейте!
Аз съм на 23г, и от близо месец имам адски сърбежи по зърната на гърдите. От какво може да е?
Друго , което искам да спомена е,че този сърбеж започна преди да ми дойде миналия месец, дойде ми, но сърбежите продължиха, а самия ми цикъл беше доста по - оскъден от обикновеното. Възможно ли е да съм бременна? Тези дни ще си направя и тест, но бих искала и съвет. Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Съвет за какво?

Освен да гадаем дали си бременна друго не можем да направим.
Виж целия пост
# 2
освен сърбеж имаш ли някакво зачервяване, да не носиш прекалено тесни сутиени или с дантела, нещо да те дразни?
Виж целия пост
# 3
Ами ако има вероятност да си бременна, отиди най-добре на лекар. Той със сигурност ще разбере.
Това ми е съвета - отиди на гинеколог Naughty
Виж целия пост
# 4
Хвърлих едни карти Таро  Mr. Green Много ще ти върви в живота, ша ходиш скоро до чужбината, парички ша взимаш... ама за тва, бременна ли си, не си ли показаха да си вземеш тест от аптека или при чичко дофтор!  Laughing Laughing Laughing
   Дано ти се получи както го искаш. Успех  Grinning
Виж целия пост
# 5
Ами ако има вероятност да си бременна, отиди най-добре на лекар. Той със сигурност ще разбере.
Това ми е съвета - отиди на гинеколог Naughty

 по принцип това възможно ли е да е признак за бременност?.......
Виж целия пост
# 6
освен сърбеж имаш ли някакво зачервяване, да не носиш прекалено тесни сутиени или с дантела, нещо да те дразни?

не, нямам нищо зачервено, сутиените ми са по мярка и са от добра материя
Виж целия пост
# 7
Ами ако има вероятност да си бременна, отиди най-добре на лекар. Той със сигурност ще разбере.
Това ми е съвета - отиди на гинеколог Naughty

 по принцип това възможно ли е да е признак за бременност?.......

Ами не съм доктор - ама ако сте правили опити, и казваш, че цикълът ти е по различен - защо да е възможно да е признак. Все пак един от признаците е чувствителни гърди. При всеки усещането е различно. Просто е най-добре да те види доктор - поне да си сигурно че не си бременна и да търсиш причината някъде другаде
Виж целия пост
# 8
Възможно е от прах за пране  newsm78
Виж целия пост
# 9
Аз също имам такова сърбене от време на време, даже веднъж кожата по зърната ми се лющеше... намазах ги с някакъв крем. Принципно това може да се получи от прах за пране или сапун. Може да се получи ако си пила антибиотици или силни лекарства... евентуално от алкохол. Поне при мен това се отразява. Не съм чувала досега да е било някога признак за бременност.
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички Hug още утре или най-късно други ден ще си направя тест и ще видя какво ще покаже и ако не съм бременна ще трябва да потърся другаде проблема
Виж целия пост
# 11
Имах сърбеж по гърдите, по време да бременността.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Материята на сутиените, които носиш? Дантела?
Виж целия пост
# 13
Имах сърбеж по гърдите, по време да бременността.. Rolling Eyes

 Peace Мен също в началото ме сърбяха гърдите  Flutter
Виж целия пост
# 14
ами утре е великия ден и ще си правя тест...... само не знам към какъв лекар да се обърна евентуално ако причината не е бременност?..... кожен, гинеколог? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия