хигиена при хранене

  • 1 742
  • 38
моля кажете с какъв препарат да мия на бебо съдовете.откакто се е родил мия с веро и стерилизирам,но навсякъде чета че трябва да се мие със сапун.какъв обаче? и още нещо -подариха ми разтвор за стерилизация на "чико",но няма мерителна чашка.някой може ли да ми каже съотношението с вода.благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
аз мия с веро на Бочко то си е шишета и биберони. Сапун бебешки. за разтвора една капачка на 4л. вода. разтвора може да се ползва 24 часа.
Виж целия пост
# 2
аз мия с веро на Бочко то си е шишета и биберони. Сапун бебешки. за разтвора една капачка на 4л. вода. разтвора може да се ползва 24 часа.
Peace
Виж целия пост
# 3
Използвам препарата за измиване на бешешки съдове на Бочко (на Lavena).
Виж целия пост
# 4
И аз ползвам Бочко.
Виж целия пост
# 5
много благодаря.Само да попитам,"poli" капачка да разбирам капачката на разтвора ,нали?
Виж целия пост
# 6
Аз мия с обикновено веро  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Аз мия с нашето веро. Според мен се препоръчва миене с бебешки сапун, за да не се надраскват шишенцата, а не за по-добра хигиена. Не, че в това има нещо лошо, разбира се.
Виж целия пост
# 8
С Бочко
Виж целия пост
# 9
Води се че сапуна се изплаква по-добре,но дали-не знам.Аз мия с нашето веро.
Виж целия пост
# 10
Ако стерилизираш няма нужда и от разтвор и обратното.Аз винаги съм ползвала веро,не е вярно,че е вредно и трябва да се мие със сапун.
Виж целия пост
# 11
Независимо дали се мие със сапун или веро,важното е после добре да се изплакне. Peace
Иначе аз шишетата мия със сапун,бибите с веро.Просто така свикнах.
Виж целия пост
# 12
Винаги съм мила нещата му със сапун (Сейфгард, ако е от значение).
Виж целия пост
# 13
Води се че сапуна се изплаква по-добре,но дали-не знам.Аз мия с нашето веро.
smile3521
Виж целия пост
# 14
една пълна капачка на разтвора с която е затворен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия