Приех повикване от непознат номер...

  • 108 353
  • 152
Вдигнах без да погледна кой ме търси, от другата страна затвориха. До тук нищо странно, освен че номера е от Италия. Разрових се в нета и видях, че не съм единствената, на която са звъняли, но май само аз съм приела обаждането. Копирам коментари по този въпрос:
393193260003
MU on November 29, 2008
I've just received a 'Missed Call" at 18hr17 from 393193260003 ... don't know the caller and didn't call back to wast my precious time ... take it relax and let's wait for the fool to call back again ifever it's a sort of joke lol.
le justicier on December 10, 2008
can anyone tell me whos that person with this num? plz!!!!!!
Roy on January 8, 2009
I just received a "missed call" from the same number also! Fyi.. I'm located in Norway
I also missed a call from that number and I am from Osteurope on January 15, 2009
I also missed a call from that number and I am from Osteurope
mauritius on January 15, 2009
i just received a missed call from the same number
HWB45 on January 16, 2009
I also received a message with missed call with this number. 16 januari 14.40. I come from Holland.
Kibela on January 18, 2009
I also received a message with missed call with this number - 18.01.2009. I come form Bulgaraia.
Mariposa on January 19, 2009
And I received a message with missed call with this number when I was in Thailand, and I'm from Denmark! What is this?
Peter on January 19, 2009
Today I also missed a call from the same number. I do live in Holland. The number starts with +39, which indicates that it comes from Italy.
n on January 22, 2009
+393193260003
got a call from this.
weird.
don't answer.
Kondichael on January 23, 2009
I just received a missed call from same number.
No answer.
From Denmark.
Raoul on February 2, 2009
Same here... same number. I'm from Holland. Received the call on the 31st of January and off course I didn't answer
Какво мислите, че е това?
Виж целия пост
# 1
Как откри инфото? Пусна номера в Гугъл и ти излязоха всички тези коментари ли?
 Може да е номер на уличен телефон или от онези кабинните, където си плащаш и звъниш.
Виж целия пост
# 2
Не казват нищо конкретно. Интересно е защо ще звънят и ще затварят.
Виж целия пост
# 3
Оператор през който минава разговор ако ти звънят от чужбина. и затова не може ти да го избереш.
Майка ми е в Италия случвало ми се е да ми звъни а на мен ми излиза номер +33554200... франция минава през този оператор но разговора се разпада след минута набира ме пак и ми изписва нейния номер. Случвало ми се е и +44... или само +39 и никакви други цифри.
Виж целия пост
# 4
В CallFerret
Виж целия пост
# 5
и аз съм получавала.
звънна един път и прекъсна.

потърсих инфо в гугъл за този номер и излизаха коментари, че ако ти позвъниш обратно се свързаш с телефон, с който говориш на скъпа тарифа...

незнам дали във всички случаи е така... newsm78

Виж целия пост
# 6
Преди няколко седмици имаше съобщение в медиите за нов вид измама. Търсят те от непознат номер, в съобщението беше подчертано, че е от Италия, и ако върнеш повикването, по някакъв начин ти се трупа огромна сметка. Не помня подробности, важно е да не набереш непознатия номер.
Виж целия пост
# 7
Преди 2 седмици и на мен ми се случи подобно нещо. Докато успея да отговаря и се затвори. Реших, че е някой клиент (често ми звънят от непознати номера) и набрах без да погледна, че кода не е български. Сметката ми до момента е по-висока от стандартното, но когато ми излезе разпечатката ще знам със сигурност колко съм олекнала  Joy

Забравих да кажа, че когато звъннаха ми се включи глас на млада жена, която започна да се представя на англисйки като 23-годишна от Кипър, single! След това се включи глас на операторка, която ме приканяше да набера съответни цифри от клавиатурата ако се интересувам от грипов секс, гейове или не знам какво още. Тогава и затворих. Не повече от 15 секунди да е бил "разговора"
Виж целия пост
# 8
Много странно...аз получих такова обаждане от номер +393193260009, приех обаждането и връзката прекъсна. Даже търсих да видя чий е този международен код, но не открих нищо. Не съм звъняла обратно. ЯВно ако набереш се трупа голяма сметка.
Виж целия пост
# 9
Преди няколко седмици имаше съобщение в медиите за нов вид измама. Търсят те от непознат номер, в съобщението беше подчертано, че е от Италия, и ако върнеш повикването, по някакъв начин ти се трупа огромна сметка. Не помня подробности, важно е да не набереш непознатия номер.
Вероятно е това. Добре, че поне не ги набрах. Внимавайте!
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Егвийн ал-Вийр link=topic=369001.msg10036583#msg10036583 date=1233662  аз получих такова обаждане от номер +393193260009
[/quote

    +39-това е кода на Италия и Ватикана Peace
Виж целия пост
# 11
А ние сме поставени в друга странна ситуация - звънят на фирмения телефон, искат управител и след като бъдат свързани затварят.
И това поне 20-ина пъти до тук - през ден през два.
Жалко че нямаме клип за да видим телефона.
Звънят мъже, жени все с едни и същи заучени фрази. На бекграунд се чуват много гласове - като от call център.
Ако се надяват някой да си направи труда да им звънне обратно, могат поне да си сменят репертоара с по-интересен. А те все едно и също - добър ден, управителя / мениджъра / директора, моля - и като чуят втори глас да казва "ало" - затварят
А де ... newsm78
Виж целия пост
# 12
И аз онзи ден сутринта в 7:46 имах неприето повикване на служебния телефон. Номерът е подобен на този от първия пост 00393193260045. Намерих, че префиксът 00393 е на италиански мобилен оператор, реших, че няма кой от Италия да ми звъни в толкова часа и през ум не ми мина да върна обаждане.
Виж целия пост
# 13
Aз също имах 2 пропуснати обаждания от този номер +4915225195473 преди няколко дни. Не си направих труда да звънна..  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Преди няколко седмици имаше съобщение в медиите за нов вид измама. Търсят те от непознат номер, в съобщението беше подчертано, че е от Италия, и ако върнеш повикването, по някакъв начин ти се трупа огромна сметка. Не помня подробности, важно е да не набереш непознатия номер.


 Peace

И аз имах пропуснато повикване от подобен номер,но не съм звъняла.... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия