www.okaidi.com / www.obaibi.com ?

  • 13 944
  • 12
Търсих, но не открих информация за тези сайтове във форума www.okaidi.com / www.obaibi.com . На френски са и не разбрах дали правят доставка до БГ, а нещата са наистина много хубави. Видях, че имат магазин в Мола, но на сайта цените са по-добри и ако някой ми каже дали правят доставка, дали е поръчвал досега ... ще е много хубаво! Grinning
Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не доставят до България. Имат доставки до почти всички европейски държави но не и до тук все още. Дрехите им наистина са добри иначе...
Виж целия пост
# 2
За съжаление сме пренебрегнати и в този случай, но пък виж на намаление може да купиш разкошни дрешки на разкошни цени.
Виж целия пост
# 3
Тази блузка я купих от МОЛ-а на Стамболийски за 9 лева/ в сайта е 3.90 евро.
Тази я взех за 12 лева/ в сайта е 4.90 евро.
Не мисля, че е по скъпо тук.  Thinking
Виж целия пост
# 4
Да, цените не са много по-високи, но тези намаления в сайта са добри, повече неща има също и се надявах, че имат доставка до нас, но...
Виж целия пост
# 5
дьщеря ми има дрехи на тези марки,купувани от италия.добро качество са.
Виж целия пост
# 6
Купих преди месец 2 панталона  с етикет obaibi от едно магазинче с/у Южния парк. Цена около 28-30 лв. В магазина в Мол-а бяха 52 лв.Но предполагам,че вземат единични бройки, рамери и модели Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
От МОЛ-а взех и дънки за 7 год., на цена 27 лева. Доволна съм от качеството и цените/ на промоция разбира се  Wink/.
Виж целия пост
# 8
От МОЛ-а взех и дънки за 7 год., на цена 27 лева. Доволна съм от качеството и цените/ на промоция разбира се  Wink/.
Това цена на намаление,нали?
Виж целия пост
# 9
Да, ето тези са , като цената зависи от номерацията.  Peace
Но блузките не са с намаление, а са от категорията им The Good Price .
Виж целия пост
# 10
 Simple SmileДъщеря ми има доста дрехи на тази марка и съм много доволна,качеството е наистина на ниво.Наскоро разбрах,че и в БГ има такъв магазин,нашите дрешки са ни изпращани от Кипър.Хубаво би било да можем да поръчваме и он лайн,предполагам,ще има по-голям избор,отколкото в магазина,но за съжаление от България не става!
Виж целия пост
# 11
Да дрешките са много хубави--ам малко скъпички,но за бебоците Joyа пък и когато има намаление цените са даше и ниски---качеството и страхотно

Виж целия пост
# 12
Аз взех на децата преди време рокличка,шапчица за Миа и панталонки и блузки за Крис, наистина много добро качество, дрешките изглеждат наистина хубави, но нямаше намаление тогава и не беше много евтино, средно високи цени, но всеки път щом имам възможност гледам да им взема по нещо хубаво на фъстъците Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия