Дискусия по един въпрос

  • 3 488
  • 45
Току що видях, че е пусната нова тема за изневяра, и си зададох разни въпроси и искам заедно да ги дискутираме. Защо само ние жените пускаме толкова много теми от рода на- изневери ми, хванах го , съмнявам се и т.н. Да темите идват от там, че тези неща на нас  жените ни  пречат, повече сме наблюдателни и по мнителни. Но съгласете се няма такива теми нито в татковци нито в други форуми-специално съм търсила или ако има са малко . Не се ли интересуват мъжете дали ние им изневеряваме, не могат да се усетят или не им пука. Вие как мислите.  Ама няма теми писани от мъже-Дали ми изневерява ? ,  Хванах жена си със 17 - годишен.  Жена ми си има любовник как да си я върна?........
     На какво се дължи това?
Виж целия пост
# 1
Самоцитирам се от другата тема:


Не, на мъжете им пречи дори повече, защото женската изневяра в повечето случаи е от сърце и е по страшна.
Само, че мъжете не се жалват публично и не мрънкат. Най много да се напият, да се сбият или (и) да изчукат някоя друга да им отшуми болката.

Защо не приемете, че мъжете реагират различно за много неща в сравнение с жените и това не е защото не им пука. Просто реакцията им е различна от нашата.
Виж целия пост
# 2
Имам чувството, че не си късат нервите за такива неща, а и като че ли не дебнат така , както жените ги дебнем. И да има нещо те 100% не са разбрали.
Виж целия пост
# 3
Може би защото са по-горделиви, не са свикнали да се оплакват и не искат друг да знае за техния срам........
Виж целия пост
# 4
И дебнат и си късат нервите, но вътрешно. Демек справят се по успешно от нас, щом успяват да заблудят някои като теб, че им е безразлично.
Не си ли имала приятели от мъжки пол да ти споделят как е?  

Това, че някой си пасува и се прави на умряла лисица, не винаги е защото е тъп и недоразбрал, понякога точно поради обратните причини.  Wink
Виж целия пост
# 5
Не съм чула някой да подаде молба за развод, понеже жена му имала друг. Аз мисля, че по - малко забелязват промените в една жена или по-успешно лъжем. Знам ли? Чувстват се застрашени само ако видят пряк конкурент, но дребните детайли им убягват сякаш.
Виж целия пост
# 6
твърде малка ти е базата за да вадиш такива заключения сякаш ....
Виж целия пост
# 7
tititi , а не си ли се замисляла, че ако децата отиваха автоматично при мъжа след евентуален развод и много малко жени щяха да правят първата крачка за това?
Защо мислиш, че ако на един мъж жена му му изневери , то той не би искал да живее, подчертавам живее, а не вижда от време на време децата си?
А ако се разведе това няма как да стане.
Виж целия пост
# 8
Чувстват се застрашени само ако видят пряк конкурент, но дребните детайли им убягват сякаш.
Тцъ. Хич не им убягват.....поне на моя не му убягват. Е, пита ме тези обувки (или дреха) нови ли са, след като съм ги носила вече месец.....но не за такива детайли става дума, нали?

И преживяват го, и мъжете имат чувства.
Виж целия пост
# 9
От другата тема си цитирам мнението.


И им пука и ги усещат, но не считат за нужно да уведомят цялото виртуално пространство за този факт.
Виж целия пост
# 10
Току що видях, че е пусната нова тема за изневяра, и си зададох разни въпроси и искам заедно да ги дискутираме. Защо само ние жените пускаме толкова много теми от рода на- изневери ми, хванах го , съмнявам се и т.н. Да темите идват от там, че тези неща на нас  жените ни  пречат, повече сме наблюдателни и по мнителни. Но съгласете се няма такива теми нито в татковци нито в други форуми-специално съм търсила или ако има са малко . Не се ли интересуват мъжете дали ние им изневеряваме, не могат да се усетят или не им пука. Вие как мислите.  Ама няма теми писани от мъже-Дали ми изневерява ? ,  Хванах жена си със 17 - годишен.  Жена ми си има любовник как да си я върна?........
     На какво се дължи това?

Имаше една напоследък всъщност.
А по въпроса - не мисля, че на мъжете им пука по-малко - според мене са по-безкомпромисни даже. Не се колебят какво/що, да прощавам ли и т.н. И това е защото са по-горделиви и предпочитат да сложат край, отколкото да се унижат да простят. А и форумът е женски - нормално е мъжките такива теми да са рядкост Grinning
Виж целия пост
# 11
Но факта ,че няма теми по въпроса говори, че това може да е тема табу за тях или като не говорим по даден проблем - значи не съществува.
   Не е важно аз какво мисля, по скоро всеки да каже неговото наблюдение.
Виж целия пост
# 12
Не се колебят какво/що, да прощавам ли и т.н. И това е защото са по-горделиви и предпочитат да сложат край, отколкото да се унижат да простят.

Тук не мога да се съглася ( поне от лични наблюдения ). Не слагат край толкова лесно. Просто си имат други методи за справяне със ситуацията, различни от раздуване по форуми и сълзи на приятелско рамо.
Виж целия пост
# 13
Защото мъжете не са такива душевни ексхибиционисти като нас, не са склонни да споделят толкова интимни неща, докато ние жените си казваме и майчиното мляко.
Виж целия пост
# 14
Палавата монахиня Е всичко е според зависи. Все пак не са еднакви.  Mr. Green

Tristan77, да ти кажа и аз не обичам да споделям принципно.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия