Мога ли да давам макарони за закуска на бебе на 7,5 месеца?

  • 11 713
  • 25
И аз имам един въпрос : Мога ли да давам макарони за закуска на бебе на 7,5 месеца?Сварени с Ам и овче сирене.Извинявам се, ако има подобна тема.
Виж целия пост
# 1
А захранила ли си с глутен?Нали знаеш че АМ не се вари?Всъщност ми се вижда рано,но все пак дай инфо кога е захранено бебето.Според мен само мляко/АМ,кърма/ за закуска е достатъчно все още.
Виж целия пост
# 2
Абе ,че можеш -можеш.Аз обаче също мисля ,че все още закуската е по -добре да си е Адаптето.
Виж целия пост
# 3
Да, в началото на 7 месец въведох глутен, а днес му дадох пюре с макарони и от там ми хрумна идеята.Иначе той не е кърмен почти и е захранен на 4 месеца.
Виж целия пост
# 4
По-добре кус-кус може би.
Виж целия пост
# 5
Щом е захранено детето, ако ги харесва, можеш да му даваш.
Виж целия пост
# 6
Можеш по принцип. Съветвам те да ги трошиш преди сваряване, после ще ти е трудно да ги мачкаш.
Виж целия пост
# 7
Не вари макароните с АМ!  Peace
Виж целия пост
# 8
Можеш.Аз дадох кус кус и спагети на 7-8 месеца,а макароните са на същата основа така че според мен не е проблем да дадеш  Peace
Виж целия пост
# 9
давах кус-кус
Виж целия пост
# 10
Щом си въвела глутена можеш,но не е ли по добре да из4акаш малко.Тази закуска ми се вижда тежка за вашата възраст. newsm78  chef
Виж целия пост
# 11
Можеш да даваш Peace
Виж целия пост
# 12
Имай предвид, че тестото за повечето макаронени изделия се приготвят с цели яйца. Преди да ги дадеш виж на опаковката какво е съдържанието, защото освен яйца може да има и други неща, с които не си захранила. Иначе има разни видове и форми паста на Плазмон и освен, че в тях няма яйца с обогатени с витамини. Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви за съветите.Ще гледам добре по етикетите и ще потърся тези на Плазмон, защото не мисля скоро да въвеждам яйца.
Първо ще почна с попарка, а после ще редувам понякога, защото знам че децата не харесват ако ги хранят с 1 и също всеки ден.
Виж целия пост
# 14
Мисля,че е рано,за каквато и да е закуска различна от АМ. PeaceЗа протокола малката все още закусва или АМ или кисело мляко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия