Весела седмичка 01.08 - 07.08!

  • 3 473
  • 68
Ихаааааа!
И аз да пусна седмичната тема веднъж!
Ставайте момичета! Я вижте какво прекрасно временце е навън!
Желая успех на всички Ви!
За протокола: довечера пътувам за София. Утре съм на преглед. Ще ми сложат Диферелина и на 09.08 почваме със стимулацията. Да ми стискате палци.
Цунки!
Виж целия пост
# 1
Стискаме палци Лилия!
А времето наистина е хубаво, но само сутрин - слънчево и прохладно. За жегите не ми говори Blush...не се диша, а от вчера и ми се гади...май е от овуто. Но от друга страна, дне ми е 11 ден. Не е ли малко рано за признаци за ову newsm78
Желая на всички успешна седмица! И прохладна Wink
Виж целия пост
# 2
Хубава и успешна седмица!
Lilia_n_s,стискам ти палци всичко да мине наред.Lea,на теб-приятно оползотворяване на овуто Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз май имам една новина,поради която пропуснахме морето миналата седмица.Но ще ви кажа утре(след като идем на лекар)  newsm17
Виж целия пост
# 3
Теди, дано дано! Стискам палци да ни зарадваш с най-хубавата новина!
Виж целия пост
# 4
Благодаря за палците и на двете ви!
lea защо да е рано за ову. На мен ми се е случвало да подрани. Така, че не пропускайте момента!
Teddie стискам ти палци. Дано да е това, което най-много желаеш!
Виж целия пост
# 5
 sweating sweating sweating - ей така се чувствам. Искам на море или да вали, да вали цял ден. Писна ми от тия температури. Оплаках се  Simple Smile
Лилиа, приготвям големите палци и стискам силно да имаш добри новини!
Теди, ама как пускаш загадки тук, сега има д амислим какво ли е, но и на теб големи палци.
Аз от днес ъм на увеличена доза на прогестерона, да видим как ще ми понесе, малко съм се шашнала, но каквото такова.
Ами пожелавам ви да ста на хладина, с поне една купа сладолед!
Виж целия пост
# 6
Ва, страшен аватар си забила Laughing Laughing Laughing
Защо си се шашнала? Заради Дуфастона ли?
Виж целия пост
# 7
На Лилия и Теди  newsm10.Ще се  newsm17 за вас.А на всички останали момичета само положителни емоции през тази седмица. newsm47 newsm08
Виж целия пост
# 8
Ми досега пиех по 4 на ден, 2 пъти по две, сега започвам по 6 на ден, а той ми действа сънливо, едно таков ами става розово за по час и половина  Joy Joy Joy та целия ми ден явно ще минава така(друсано).
Мерси за аватара, ама къде е Лали да го оцени? Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от мен Simple Smile

Виждам че тазиседмица имаме пак мнооого палци за стискане Simple Smile Успех момичета !!!
Теди - чакаме много хубави новини, въпреки че си така тайствена Wink
Лилия - успех със стимулацията !
Леа - айде дано е овулацията и да не я пропуснете ей Wink
Ва - теб си те знаем каква си паника - ама горе главата, ние и сънливата Ва обичаме Wink Simple Smile

Аз няма какво да се похваля, само ще се оплаквам. Както е видно от чисто новата ми лентичка - нов цикъл Sad Ужасно много ме боля корема този път Sad Не съм спала - разбира се пих хапче, ама докато подейства щях да умра ......

Весела седмица на всички
Виж целия пост
# 10
Ето ме Laughing.
Имам малко неприятности, но ще надниквам тук от време на време.
Ва-ва, страхотен аватар Hug Hug Hug Peace Peace Peace
Как го измисли!??!!
Много ми харесва надписа, някак си като се отчаям и го прочета и ми става добре и спокойно.
Ще успеем, Ва-ва, да знаеш Laughing
Бе много ми е мижава графиката този месец. Ама може на късмет да е, то предишните като бяха идеални, пък нищо Cry
Ама този месец пък за пръв път видях абсолютно  две еднакви черти на овулационния тест.
То не, че съм правила много пъти, де, ама досега бяха все бледи.
Виж целия пост
# 11
Ми ще успеем, как няма да успеем. Вчера цял аватар сътворих, майсторим шедьоври, затова се бавят Grinning
Лали, дано неприятностите бързо да се оправят, че ни липсваш вече.
Графиката не я гледай, важен е резултатът! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 12
Привет и от мен девойки  Simple Smile !
Стис съм палците за всички !
Лали , гони ги тия неприятности бе , кой ги е канил , аааа ....  #Cussing out  .
Ва , ако се наложи да те носим свиркай , нали  Grinning ?!

Аз след три дни в странство и три без нет , най сетне се докопах до заветните форуми.
И по закона за всемирната гадост ,  точно тогава имах нужда от тях ( форумите де  Wink..... и по - точно от вас  !
Щото не си бях записала тел. на доктора , то пък за да е пълна каръщинята май го и няма в София  ooooh! като нищо е в почивка ( доктора ) , а проблема ми е , че от три дни ме е погнала някаква странна температура З7. 1- 37.4( а по принцип ми е около и под 36.8 ! ) и ако беше студено времето сигурно нямаше да я забележа , ама в тия жеги едвам изтрайвам и със собствена темп. Нищо не ме боли Shocked Не мисля , че се е отразила на БТ ама ме притеснява  Sad  Tired . След ову съм .
Кажете случвало ли се е на някой , ...какво да мисля... , моля !

Тенк ю !  Hug
Виж целия пост
# 13
   Здравейте и от мен Laughing
   В събота се прибрахме от морето - бяхме на  Обзор.  Времето беше чудесно, прекарахме много добре. Въпреки големите жеги в Русе съм изпълнена с много енергия, мечти и планове за бъдещето Simple Smile Пожелавам на всички да прекарат едно чудесно лято, изпълнено с много положителни емоции Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
.
Мерси за аватара, ама къде е Лали да го оцени? Crossing Arms

Ва, а какво си обеЩала на Лали newsm78 винаги съм се чудела

3дравейте и от мен.Хубава и мърzелива седмичка ми се очертава. Дано да е и бебеносна, че теz дни му е времето.НА всички пожелавам две чертички (о, то се и римува bowuu)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия