за извеждането навън

  • 3 224
  • 84
момичета, искам да ви питам извеждате ли бебоците си навън и за колко време. ние сме на два месеца, досега на терасата сме излизали няколко пъти и веднъж с количката. днес мисля пак да я изведа малко, но се чудя по кое време и за колко. при нас не е студено, дават го даже до 16 градуса да стига...благодаря ви за съветчетата!  Hug
Виж целия пост
# 1
Извеждам го винаги, когато мога.Педи ми каза, че щом навън няма вятър, мъгла и не вали мога да го извеждам и при -5 градуса, но да е добре облечен и завит и задължително с ръкавици, шал и шапка.
Виж целия пост
# 2
Мойта пикличка я извеждаме от петнадесетият ден.Първо 2-3 дена я държахме за по 5-10-15 мин.на терасата и после навън.само да няма мъгла,дъжд и минусови температури сме навън за минимум 3 часа.Навсякъде си я водиме,какво по-хубаво от свеж въздух и за мен и за нея...
Виж целия пост
# 3
Детето ми израстна на вън през зимата.
По това време беше преди 4 г. беше на 4 месеца и спеше по три часа всеки следобед на двора.
16 градуса е повече от добра Т за разходка на бебе и то вече двумесечно.
Не се колебай, а облечи детето и хайде навън.
Важното е да не вали, да няма мъгла и Т да е малко над 0.
Виж целия пост
# 4
Не съм спирала да я извеждам цяла зима. Дъщеря ми е родена октомври. Когато е много студено и вали или духа, не излизаме.
Но, честно казано, случвало се е и в мъгла и в слаб дъжд да я изкарам, ако имам да върша някаква работа.
Разходките продължава от два, до три, четири часа, в зависимост от времето.
Виж целия пост
# 5
Изкарвам го винаги от новороден,освен,ако има мьгла или силен вятьр,само тогава пропущам.
Виж целия пост
# 6
На тази възраст - всеки ден, ако температурите на са минусови, за по час-два поне.
Виж целия пост
# 7
Синът ми се роди на 23. ноември. На 2. декември ни беше първата разходка Mr. Green. Здрав е като камъче, а като излезем навън спи прекрасно. Не го извеждам само в дъждовните дни, защото нещо не ми допада идеята за дъждобрана на количката  Thinking. Но тогава го оставям да спи поне час на отворен прозорец в спалнята. Е, доста го навличам, но по-добре навлечен навън, отколкото голичък вътре. Зимно бебе е - да свиква Naughty
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми също е зимно, ноемврийско бебе и бяхме често на вън, почти целия първи месец само на терасата, като увеличавах минутките, а от втория вече разходки, които също с дните увеличавах. И на мен ми се е случвало да излизаме и във вятър, и в мъгла, но вече количките са така добре оборудвани, че найлоновия дъждобран ни вършеше идеална работа (имахме такъв и към коша за новородено).
А вече става все по-топло, но ти не чакай съвсем да се запролети, излизайте!
Виж целия пост
# 9
Излизайте спокойно. Просто облечи детето добре и го завий. Може да започнете с 15- 20 минути и постепенно увеличавайте времето.
Виж целия пост
# 10
Ако не са отрицателни температурите няма проблем да извеждаш детето.
Виж целия пост
# 11
Соня излезе навън на половин месец, на 12 дни беше на терасата, то се падаше нова година но беше слънчево, после имаше сняг та не можех да бутам количката и си стояхме вътре, но в момента в който стана проходимо пак навън   Peace
16 градуса е супер, излизали сме и при - температури, важното е да е добре завито детето и да няма мъгла и вятър. Ако пък излезе вятър винаги можеш да метнеш дъждобрана отгоре да не му духа и готово. На 2 месеца изкарвахме доста време навън въпреки че беше студено, разходките й помагаха да забрави коликите  Peace
Виж целия пост
# 12
Няма никакъв проблем да извеждаш детето, особено при такъв хубав ден като днешния си е направо задължително Simple Smile
Виж целия пост
# 13
пропускали сме само при дъжд , мъгла и минусови температури  Peace
Виж целия пост
# 14
При 16 градуса задължително навън. Въобще тази зима с малки изключение времето беше прекрасно за разходки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия