Скорпионките ..прекрасни...

  • 53 334
  • 750
търсих, но не открих. ако има такава тема, ще изтрием тази.
та за жените скорпиони - сексапилни, чаровни, с мн. хъс, но и мн. инат, доста мнителни (говоря за себе си), добри психолози.
забелязала съм, че все пак има разлика м/у октомврийските и ноемврийските.
кажете вие какви сте и какви са вашите майки, сестри, приятелки, колежки, съпруги.

                                                                                                  

                                                                                                                   Жената скорпион
                           Тя може да напише книга за това как трябва да се върви, да се говори и да се поглежда, когато искаш да изкушиш един мъж. Тази разтапяща чувственост се носи в долината на нейните желания и е предназначена да задоволи нуждите на нейното тяло. Само мъж с ниска сексуална потентност не откликва на страстта в нейните очи и глас. Без да каже нито сричка тя може да каже думата “секс” на всички възможни човешки езици. Когато срещне привлекателен мъж знае по какъв начин да го откъсне от всичко и не след дълго той е твърде заинтригуван, за да забележи, която и да било друга жена. За него е добре да не се противопоставя. Няма смисъл – един случай, когато и най-подвижния субект не може да устои на силата на привличане. Даже ако тя не е хубава нейните хипнотизиращи очи ще го задържат и той ще разбере как се чувства бедната сърна, когато е хипнотизирана от кобрата. Тя държи на бляскав ескорт. Където и да отиде обича да пътува първа класа и е по-добре да платите с усмивка. Ако сте ядосан от нейния невъзмутим начин да се разпорежда с парите ви, не го показвайте, в противен случай и вие и вашите пари скоро ще потънете в забвение. Тя има енергия за няколко жени. Обича да работи и играе много. Във всеки вид дейност тя е склонна да влага повече от необходимото. Това може да бъде вълнуващо, но и изтощава. Никога няма да бъдете отегчен, но може да почнете да мечтаете за по-тих и спокоен живот.
Тя се отнася сериозно към любовта и е човек на страстите си. Но това не винаги се отнася само за секса, нейната страст към живота съществува независимо от какъвто и да било мъж. Това я прави непревземаема за мъжете, които искат да я подчинят и да я направят зависима. Даже когато те успеят те не могат да проникнат в тайните дълбини на нейната скрита чувственост.
В спалнята е взискателна и нейните изисквания са твърде тежки за много мъже. Има малко търпение за тези, които не са съизмерими с нея или я оставят наполовина задоволена. От друга страна е добра за тези, които страдат от психологични задръжки и ще направи чудеса от един импотентен мъж, ако причината е в мозъка му. Това не е алтруизъм от нейна страна. Начинът по който гледа на нещата е, че тя просто прави точно това, което е необходимо да му помогне, за да я задоволи. Има остър ум и е надарена със забележителна интуиция. Твърде критична и точна, вижда мотивите на другите и същевременно остава непроницаема за техните опити да я доближат. Истинският й характер не може да бъде лесно разкрит и може завинаги да си остане нейна тайна.
Упорита е в постигането на целите си. Има търпението и възможностите да ги постигне. Всичките й ходове са внимателно планирани, за да стигне целта. Необходима е силна воля, за да й се противоречи, тъй като знае какво иска и се опитва да го постигне с необикновена сила. Не може да бъде отклонена или накарана да промени решението си. Внимание: нейната изключителна емоционална натура веднъж разгневена може да стане много опасна. Тя става разрушителна и унищожителна. Ако я предадете, става най-опасния ви враг. Тя няма скрупули, когато иска възмездие за някой, който не е оправдал доверието й. Иска не само да накаже този, който я е обидил, но и да го унижи и подтисне.
Ревността е най-голямата й грешка. Очаква любовника й да запази всичкото обожание за нея. Открива изневери и там, където ги няма.
На празненства, ако този, който я придружава прекара няколко минути в частен разговор с привлекателна жена, тя решава, че той си урежда среща и съответно реагира. Не е типът жена, който стои тихо в ъгъла и се прави на лампион. Развихря се като буря. Презира слабостта и тези, които се поддават на натиск. Ако имате пропуски в защитата си, тя ще ги открие. Ако искате да стоите близо до нея трябва да съумеете да получите това, защото няма да ви го поднесе. Ако е добре предразположена, тя се държи с любовника си като с крал. Но когато настроенията й се променят (а те много често се менят) тя го изравнява със земята. Нейните кавги са винаги на високи децибели. Ако не сте успели да изгладите отношенията си преди да се разделите, не се отбивайте на другия ден у тях все едно, че нищо не е имало. Ще се чувствате, като че ли приказвате на непозната жена при преплитане на телефонните линии.
Нещо, в което трябва да бъдете сигурни: тя е дълбоко емоционална, много чувствителна и безкрайно вярна на този, когото обича. Може да направи много жертви за този, който е успял да спечели нейните чувства. Ако мъжът успее да я посрещне както трябва, тя ще бъде негова завинаги. Жената скорпион става вярна стопанка, която ще ви защитава на публично място, ще се бори при различни обстоятелства за вас и няма да слуша какво казват съседите или какво мислят. Но не си позволявайте слабости, защото тогава тя може да се обърне срещу вас. Бракът, както вече сте разбрали, може да бъде или рай или ад. Няма среден път. Помнете, това е най-крайният знак от зодиака.
Тя е забележителна жена. Тези със слаби сърца трябва да стоят по-далече от нея.

                                                                                                  

             СКОРПИОН
Господ сам от него да се пази!
/ Все ще се опитва да те “сгази”/
Вечно ще спори , ще се бунтува,
срещу всичко той ще негодува.
Тук се раждат много генерали –
някои по-страшни и от хали!
Те са си ревниви и опасни,
изобилни с планове ужасни.
Те понякога изневеряват,
но на други “правото” не дават…
Иначе са умни и добрички,
щедро харчат своите парички.
В нужда ли сте – ще ви подпомагат.
Бедни ли сте – няма да избягат.
За рождени дни ще ви почитат,
даже и за близките ще питат.
Мъж ли е – за правда ще се бори       .
и каквото може, той ще стори.
Все инати доста прозорливи
са жените, но са променливи…
Ако си коректен с тях – успял си,
иначе – отдавна знай, умрял си!…
Да не се захващат с Телците,
че ще си разсипят младините!
                                     
                                                                                                            
                                                         Скорпионите са упорити, енергични, магнетичната, потайни, безмилостни. Склонни са да бъдат: отмъстителни, саркастични, героични, убедителни, грубо откровени, решителни, подозрителни. Някои от интересите на Скорпионите са: сексът, разкриването на загадки, парите на другите, желанието да играят ролята на невидимата сила.
                                                                          * Слънцето e в знака на зодия Скорпион от 24 октомври до 22 ноември
    * Съзвездие: Скорпион
    * Стихия: вода
    * Планета управител: Плутон, Марс
    * Екзалтация: Уран
    * Изгнание: Венера
    * Падение: Луна
    * Зодиакално качество: неподвижен
    * Цветове: тъмночервен, индиго, черно
    * Числа: 5, 13
    * Ден: вторник
    * Скъпоценни камъни: гранит и опал
    * Метал: желязо и стомана
    * Съдбоносни години: от 4-ата през 7 (4, 11, 18...)
    * Девиз: "Аз желая"
    * Съдбовна мисия: Динамична сила упоритост. Да дарява сила и смелост. Да гледа опасността в лицето и да не се страхува от нея.
    * Държава: Нидерландия
    * Благоприятни партньорства: Рак, Риби
    * Неблагоприятни партньорства: Лъв, Козирог, Телец, Водолей
    * Обичат: собствената си сила, да имат права и да запазват правото да владеят другите, собственото превъзходство, борбата, спора, диспута, оръжие и употребата му, лова, победата в трудностите, след като са ги преодолели.
    * Мразят: силата извън самите тях, превъзхождащата ги логика, страхливостта, подчинеността (въпреки че я изискват от другите), непрекъснатото спокойствие, липсата на съпротива, всеки чужд авторитет. Скорпионите умеят добре да мразят.
    * Силата им е в: им е динамична и се изразява в способността да подчиняват слабите на волята им и в упоритостта, с която преследват целта си.
    * Съвет: действайте винаги тайно и се пазете от съперничество и завист, които могат да навредят на успеха ви.

                                                                              
Виж целия пост
# 1
Имам много близка приятелка-скорпионка, изцяло отговаря на написаното от теб. Ще добавя само, че за приятели са готови на всичко, не на последно място да помогнат с психическа подкрепа, което за мен е много ценно. Обичам скорпионите  Hug
Виж целия пост
# 2
Здравейте,
и аз съм скорпионка ( ноемврийска), ще приложа една статия за жените скорпиони на Линда Гудман, дала е много точна характеристика за представителите на тази зодия.

http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1750&zod=7
Виж целия пост
# 3
Аз съм Скорпион  Heart Eyes октомврийски ...
Съгласна съм с написаното - много съм мнителна , страхотна интуиция , определено не съм човек на втория шанс - сгафи ли някой пред мен , повече не съществува  Stop Лесно раздразнителна съм , мразя да се говорят празни приказки .
Колкото до положителните качества - смятам , че съм добър приятел , винаги ще помогна на някой в нужда , приятелките ми смятат , че съм добър психолог , за чара и сексапилността ... да има го и това , пробвала съм - работи  Laughing
Виж целия пост
# 4
Най- сетне  Crazy тема и за нас.
Аз съм ноемврийски скорпион. Първо ще изчета статията и после ще се определя  Laughing
Виж целия пост
# 5
Моята сестра е ноемврийски скорпион.
Много добър, усложлив, търпелив, работлив човек.Общо взето само хубави неща мога да напиша за скорпионите.
Виж целия пост
# 6
Aз съм октомврийски.

Жената Скорпион… Сега вече го закъсахме… Представете си агресията, страстта и целеустремеността на среднистатистически мъж-Скорпион затворена в чаровното тяло на прелъстителка. Нямате шанс за оцеляване! Тя е магнетизмът, самоувереността и гордостта. Сканира ви непрекъснато и няма смисъл да флиртувате ако не сте готови за последствията - тя е част от онзи малък процент от жените, които знаят какво искат. А вие знаете ли? Ако не - не я оскърбявайте, като и губите времето и вниманието. Вижте, предупредени сте, нали? Най-малкото не е здравословно - това все пак е Скорпион…

Ако не сте необикновен или изключителен нямате шанс - от друга страна ако тя вече е клъвнала, значи сте точно такъв. Честито, моето момче! Амин! Сега ви остава да се научите да плувате в море от страсти - за книги, за емоции, за любов. Мда, трябва да сте готов за това. В леглото може да се окаже, че консуматорът е тя. Нищо не и пречи да се вживее в ролята на невинното котенце, но имайте наум, че си е хищник по рождение.

Не очаквайте да види вашата гледна точка - това не е такава жена. Тя често има последната дума, при това by default. Може да ви се цупи седмица, защото сте забравили да я целунете на излизане миналият петък сутринта. Ако я излъжете, ще ви го върне два пъти.

Никога няма да сгрешите ако я подпалите със секси бельо, стига да може да го понесете в последствие - но ако се наложи тя да ви спасява с изкуствено дишане може и да го направи, но другия уикенд може и да го прекара с някой друг и определено съвсем без вашето бельо по себе си.

http://testovebg.com/jena-scorpion.php

http://fermata-bg.com/Zodiac/Skorp-womansexs.htm

http://www.public-republic.com/magazine/2007/10/738.php

Виж целия пост
# 7
Хоп, и аз съм тук, ноемврийски скорпион.
Много сме добрички, какво само реват от нас Laughing
Плещите не са големи и силни, носим всякакви товари, и деца, и мъже, и работа, и всичко...
Блазе на мъжете ни Laughing Laughing
Само да внимават да не ни ядосат, че хапането е отровно, казват...
Виж целия пост
# 8
Ноемврийски скорпион съм.Обичам си семейството,обичам секса,харесвам честни и открити хора.
Страшно много обичам да се забавлявам.Обичам смеха.
Най-много мразя лицемерието и двуличието.Усетя ли го, спирам всякакви контакти.
Много си харесвам зодията Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Аз съм ноемврийски скорпион.

Много съм мнителна, да.
В много случаи ме е спасявало, но и в много случаи ми е пречело.Винаги имам едно на ум.
Имам много силно развита интуиция.Винаги предусещам нещата.
За мен приятелите са всичко.Който и мой приятел да питате, с ръка на сърцето ще ви каже, че аз съм най-всеотдайния приятел който има.Винаги съм готова да помогна, стига да мога.И да не мога, пак опитвам.
С мъжете проблеми не съм имала никога, винаги съм успявала да ги впечатля без усилия.
От дете се радвам на мъжко внимание и често го приемам за даденост.
Изобщо не обръщам внимание на елементарните хора.Каквото и да говорят и правят, приемам го за забавление.
Знам точно какво искам и знам защо го искам.
Обичам много силно и когато обичам нищо не е в състояние да ме спре.

Като най-голям мой недостатък, близките ми отчитат свръх ината ми.
Няма нещо, което да ме пречупи, ако се разсърдя за нещо.Направо съм ужасна.
Не обичам да ми се молят, извиняват и обясняват.Просто ми трябва време да ми мине.
Много съм цапната в устата и изобщо не се съобразявам какво и как говоря.
Много съм отмъстителна.Помня с години, ако някой ме е засегнал и му го връщам по най-болезнения начин.
И най-лошото е, че изпитвам истинско удоволствие от това.
Съвестта ми обаче се обажда от време на време.Не често, обаче.
Имам високо самочувствие, знам колко струвам и защо струвам толкова.
Нещата или стават както искам или побеснявам.Но не съм от хората, които се разправят и се карат.
Просто оставям простаците без внимание и се забавлявам тихо, докато те си мислят, че ме засягат.
Не умея да прощавам...за съжаление.
Ужасно злопаметна съм.
Много бързо ми омръзват нещата и бързо ме отегчават.
Виж целия пост
# 10
И аз съм скорпион - ноемврийски. Simple Smile

Линда Гудман добре ни е описала. Мили, кротки, но ако се наложи хапем жестоко. На вид 100 % жена, но с мозък на мъж - в смисъл активни, властни, борбени, но същевременно силно интуитивни, разбиращи и подкрепящи.

Сещам се за една случка: Попитали скорпионката Хилъри Клинтън как би се чувствала, ако вместо за Бил се била омъжила за предишната си любов - работник в бензиностанция. "Сега той щеше да е президентът" - отговорила първата дама.
Имаме невероятна дарба да мотивираме.

С времето овладях прочутата скорпионска отмъстителност и се научих да прощавам на истински разкаялите се. Joy Това, което дълго време ми е било проблем е, че трудно се научих да живея на земята. Външно, за непознати изглеждах рационален, приземен човек, но вътрешно потъвах в размисли за Вселената, Бог, смисъла на живота, духове, задгробен живот и т.н и единствено това ми се струваше истинско и заслужаващо внимание. Промених се, когато срещнах съпруга си, на него не му допада да е виновник за приземяването ми, но е факт. Не се харесвам такава, но няма как, докато живеем на земята, не можем да летим в облаците пълноценно.

И аз като Pipinka мразя празните приказки. Работохолик съм и не обичам да ми губят времето. Мисля и работя много бързо, малцина могат да ми хванат темпото /без да се хваля, не си търся работа Wink/.

Мразя лицемерието и безразличието. Трудно се сприятелявам, но за този, който заслужи доверието и обичта ми, в огъня влизам.

Толкова засега. Laughing

П.П. Сетих се, че Линда Гудман беше писала, че скорпионката трудно си избира мъж и когато се спре на някого, приятелите й очакват той да е поне полубог. При мен точно така се получи. Laughing Дълги години отхвърлях мъжете, а когато имах връзка с някого, не  я приемах насериозно, не позволявах демонстрации /да ме държат за ръка, да ме целуват на публични места, не ги запознавах с приятелите си и т.н./ Двата пъти, когато погледнах сериозно на мъж, приятелите ми очакваха избранникът да е точто полубог и тръпнеха да се запознаят.  Joy

Мисля, че ще е интересно да напишем примерно какво ни е хобито, каква зодия е любимият ни или големите ни любови. Ей, така да видим какви са тенденциите при скорпионките. Wink
Виж целия пост
# 11
И аз съм ноемврийски скорпион  Flutter  Типичен представител на зодията  Mr. Green

Преди години, когато бях малка (още ученичка) една приятелка имаше книгата на Линда Гудман. Дълго време я търсих, но така и не я открих. dara_  Благодаря ти за линка   bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз скопрпион-ноемврийски.За себе си мога да кажа,че заобичам ли някого,то е за цял живот.Обичам искрените хора.Не понасям лъжата,лицемерието и егоизма.Обожавам децата-те са моят живот.Чуждото страдание и мъка внасят тъга в сърцето ми.Ако мога да помогна на близки и приятели-помагам,мъката в чуждите очи ме кара да се чувствам зле.Обичам да се забавлявам,обичам секса.Страстна натура,което мисля е общо за всички от тази зодия.
Виж целия пост
# 13
Някъде бях чела, че скорпионите се женят помежду си, просто никой друг не е на тяхното ниво  Joy  Joy  Joy

Вярно или не, мъжът ми също е скорпион (октомврийски)  Thinking
Виж целия пост
# 14
И аз съм октомврисйки скорпион, а мъжът ми- ноемврийски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия