Трайно обезкосмяване в Пловдив!

  • 3 863
  • 14
Къде?
Виж целия пост
# 1
Аз ходя на фодоепилация в студио "Кадифе" и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
За мен най-добри са в Пикасо.
Виж целия пост
# 3
Кажете сериозно къде е най-добре да отидем !?Дайте ориентир къде се намира,адрес или телефон!? newsm78
Виж целия пост
# 4
032/275 630 - това е телефонът на студио "Кадифе". Намира се зад паметника на Съединението, срещу поделението в новата розова сграда - "Делови център" - Пловдив. Звънкаш и казваш че искаш да си запишеш час при Мариана Станева. Аз ходя при нея и съм мноого доволна. Късмет.
Виж целия пост
# 5
Днес се реших и отидох на фотоепилация в едно студио до нас. Казва се Тарантела. Като има ефект ще пиша.
Виж целия пост
# 6
Какви са цените за трайно обезкосмяване в Пловдив? Дайте повече информация и за резултатите, който има впечатление.
Виж целия пост
# 7
В повечето салони цената е около 20 лв за горна устна.
Аз ходих 2 пъти, но не ми изчезнаха просто около 2 седмици не се появяват и след това пак се почва едно скубане. Сега отивам на море и няма смисъл да продължавам процедурите. На есен ако имам възможност ще пробвам пак.
Виж целия пост
# 8
"Пикасо". Не съм го правила, но съм тяхна пациантка (защото все пак те са лекари) за други процедури. Последният път даже говорих с лекарката някой път а направим пробно фотоепилиране на някои участъци.
Колкото до "Кадифе"- НЕ! Преди ходих там на процедури, няма да ви казвам с какво си тръгнах. Да не говорим, че имат сума ти вътрешни дрязги и се карат и плюят пред клиентите. За мен това е недопустимо за място, което претендира да е елитно. Да не говорим, че там са козметици, а не лекари...
Иначе за да съм от полза, лазерно козметично студио "Пикасо" се намира на ул. "Цар Асен" 7, телефоните са: 032/ 628000, 575700 и 0893443430.
Пак казвам не съм правила фотоепилация до сега, правя си терапии на лице, но съм изключително доволна и както от работата, така и от отношението на дерматолозите и персонала там.  Hug
Виж целия пост
# 9
запис
Виж целия пост
# 10
Бях в Пикасо за обезкосмяване на подмишници - сълзите ми течаха от болка докато ме обработваха, а не съм лигла! Повече не стъпих там. По този повод нямам лични впечатления какъв е ефектът при тях, но чух от една колежка, че е била 11 пъти hahaha в Пикасо за горна устна и продължава да ходи?!?
Пробвах и фотото. Там пък козметичките те хващат за канарче Laughing още от вратата - " Няма да те боли, но тогава не гарантирам, че ще те оправим с няколко процедури." А ако ме боли и стисна зъби колко процедури ще са нужни?- питам ги аз. А те почват да усукват като политик на интервю.
Оказа се, че единствените, които се ангажират с конкретни отговори, а не "ми то зависи" #2gunfire и ми гарантират, че за еди колко си процедури ще има ефект и ако не се получи - останалите процедури са за тяхна сметка са Лазер Център. Очевидно са доста сигурни в машината и в лекарите си, иначе не биха се набутали. Вече съм си записала час при тях за в петък, а това,че са пловдивски салон изобщо не ме притеснява - пътя имам предвид. Ще разказвам. Намират се до р-т Копчето, ето линк  www.lazercentar.com

Виж целия пост
# 11
в лазер център дали са добри , пише добри неща за тях и за апаратурата им. Аз сам ходила в Кадифе ужас , много пари за нищо. Само ти изгарят космите и все едно си ги избръснала. Не правете тази грешка. Освен това в Кадифе постоянно си сменят апаратурата и всеки пат резултата е различен имах брутално изгаряне после пукнат косъм не падна ,само веднай имаше резултат но на следваштия пат пак бяха с кофти апарат. нестават
Виж целия пост
# 12
Обещах да споделя за Лазер център. По въпроса с гаратциите - 1 хубава и една не толкова хубава новина. Хубавата е,че наистина се ангажират писмено, че ще ме обезкосмят с 6 процедури  и ако не съм доволна, ще ми правят допълнителни процедури за тяхна сметка. Кофтито е, че трябва да си предплатя шестте процедури, макар и на части. Направих си триъгълник и половината от космите не поникнаха. Независимо от това съм решила да довърша нещата докрай - да си направя шестте процедури, за да знам дали да ползвам предплатените им пакети и по-нататък за други зони. Тази  събота съм за втора процедура.  А, и хич не ме боля!
Виж целия пост
# 13
Искаха ли да бръснеш зоната преди началото на цикъла? Всъщност сподели за подготовката при тях, моля те.
Виж целия пост
# 14
Не съм чувала цикъла да оказва влияние върху епилацията Thinking Като съм ходила в Лазер център, докторката Деси не ми е споменала ( а тя обяснява много подробно).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия