Дайте мнение за парочистачката H2O Steam mop от рекламата по телевизията

  • 2 893
  • 5
Дали да си я купя? дайте съвет
Виж целия пост
# 1
Здравей! Майка ми беше решила да ми я купи и за това я поръча,заедно с мини Steam mop-а.Когато пристигнаха ги изпробвах с нетърпение! И какво стана? Ами пълен ужас! Тези неща оставят повече вода от обикновенния неизстискан парцал по пода!!! Малкото чудо също!!! Аз се ядосах, и веднага се обади във фирмата, а там ми казаха,че сигурно са дефектни и щели да ми пратят други! Но като се замислих, предположих, че тази вода е зарази парата!? Тогава реших, че няма смисъл да се дават толкова много пари за това и им ги върнах! От цялата работа се вътрихме с около 20 лв. за доставки!
Виж целия пост
# 2
аз пък съм доволна и то много от мопа.перфектно почиства ламинат и теракота.за килимите(моите са с мн.дълъг косъм)не става,но останалите настилки с нищо друго не мога да ги почистя така,както с него.мокри много ако копчето за парата се държи постоянно включено,периодично се включва и изключва по време на чистенето
Виж целия пост
# 3
Ако е така както казва Zllate ( за което не споря) е хубаво да се замислиш колко често ще го ползваш! Все пак аз реших,че не съм от най-големите чистофайки newsm62 и е прекалено скъп за да си стой по-голямата част от времето в шкафа! Но при теб положението може да е друго! Мисля, че си заслужава, ако имате по-голям апартамент или къща ( нашия е 50 кв.), и акоги почистваш по-често!
Виж целия пост
# 4
Имаше една мнооого дълга тема за този уред...
99% от мненията бяха меко казано отрицателни.
Виж целия пост
# 5
Ето тази е голямата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276034.0

А отделно на търсачката излизат още поне десетина в "Нашият дом" и в "На пазар". Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия