Хотел Мирамар - Обзор, сезон 2009

  • 40 897
  • 469
Отварям нова тема за въпроси и мнения за хотел Мирамар - Обзор.

И така, пуснах запитване до хотела и от там ми писаха, че стаите с морски изглед са лимитирани. Какво ще рече това незнам, но ми препоръчаха стая със страничен изглед море. Та въпросът ми е - към какво точно гледат тези стаи и дали са шумни?
Виж целия пост
# 1
лимитирани значи че са по-малко и свършват бързо.
Тези със страничен изглед означа, че като си обърнеш главата на ляво или на дясно виждаш морето.
Въпреки, че нашите стаи винаги са били такава и изобщо не си въртяхме главата. Направо пред нас се виждаше морето.
Да понякога е шумно, но като си затвориш вратата вече е абсолютна тишина. Има климатизация, която пуска и свеж въздух така че не е проблем да стоиш на затворена врата.
Виж целия пост
# 2
Тези със страничен изглед към морето са по-близо до плажа. Те са в страничните, по-ниски постройки и според мен са по-хубави. Ние миналата година бяхме с изглед към морето и бяхме в основната част на хотела.
Виж целия пост
# 3
bla_bla,а какви са цените за това лято,сравнени с миналогодишните?
Мисля да обработвам съпружеското тяло за Великден,той има и рожден ден тогава.
А и офертата е много примамлива.
Виж целия пост
# 4
Не съм bla_bla, но да ти кажа:

За Великден цените са пакетни и са различни от тези за сезона.
Отправи запитване към тях и те ще ти дадат цени.
Иначе спрямо миналия сезон, тази година е увеличено малко - с около 20 лв. някъде и то за сезона, който мен ме интересува.
Виж целия пост
# 5
Благодаря,Гери.Затрила съм мейла с отговора на запитването ми за лятото.
Но иначе знам,че цените са доста по-различни за Великден и за лятото.
Виж целия пост
# 6
Ние сигурно ще изчакаме, както направихме и миналата година. Резервирахме 3 седмици преди да тръгнем и пак имахме отстъпка - за резервации до 30. юни -10%
Виж целия пост
# 7
А да попитам - някой дали е ползвал двойна стая за трима възрастни едно дете????Дайте инфо, моля!!
Виж целия пост
# 8
А да попитам - някой дали е ползвал двойна стая за трима възрастни едно дете????Дайте инфо, моля!!
Мисля, че ще ви е тесничко. Ние бяхме двама възрастни и дете, и ни беше екстра.
Виж целия пост
# 9
Ние бяхме двама възрастни и две деца и ни казаха направо, че няма възможност да ни настанят в стая по - малка от студио. Просто няма къде да се поберат толкова хора в двойната стая.
Виж целия пост
# 10
ние бяхме двама възрастни и две деца в двойна стая и ни беше екстра. зависи може би колко са големи децата.
Виж целия пост
# 11
Да, сигурно има значение - нашите деца са на 10 и 13 години, тоест може и за възрастни да минат
Виж целия пост
# 12
И на мен ми казахе,че не става в двойна стая да сме,защото големите ми децата са  на 12 и 14 години. За тях ми предложиха отделна стая и ние с таткото и малката в друга стая.
Виж целия пост
# 13
Миналата година почивахме на Мирамар в двойна стая и наистина е доста просторна. Но за трима възрастни все пак не става.
Виж целия пост
# 14
Двойната стая с две единични легла ли е или със спалня?
А допълнителното легло какво е - разтегателен фотьойл, разтегателен диван или ...? Въпросът ми е къде спят децата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия