тече ли и от другата гърда когато...?

  • 1 907
  • 18
мами, имам следния въпрос: когато се установи лактацията и се урегулира всичко, продължава ли да потича мляко от гърдата, която не храни бебе в началото на храненето или вече не???

питам, защото от лявата гърда май спря да потича, когато храня с дясната, пък от дясната все още потича, когато го храня с лявата...

имам ли основание да се притеснявам?
Виж целия пост
# 1
Чак да се притесняваш не! Laughing Просто едната гърда е по млечна винаги и от там идва разликата и при теб.
Тече и още как, вече 9 месеца, на всяко кърмене. Що подплънки заминаха... ooooh! Но аз съм от малкото такива, повечето мами казват че след 3-я месец спира да потича, да те успокоя Wink
Виж целия пост
# 2
различно е , някой път тече, някой - не
случва се да тече и от двете дори да не кърмя /само вън съм с подложки, у дома предпочитам по тениска/
имам чувството, че гърдите ми си имат "собствен живот" - в различните дни ту едната има повече мляко, ту другата
Виж целия пост
# 3
На мен някъде след 6-я месец спря да ми тече. Не мисля, че имаш повод за притеснение  Peace
Виж целия пост
# 4
Спря да тече някъде към 7 месец! Ето вече 5 месеца след това все още кърмя без проблем! Не се притеснявай! Явно нещата при теб са се регулирали по-рано! Гърдите ми потичам само , ако се раздрусам яко  Wink, например, ако скачам!
Виж целия пост
# 5
При мен е различно - понякога потича другата гърда, понякога - не. Не знам на какво се дължи (препълване на гърдата, по-отпушени канали ли), но не се притеснявам.
Виж целия пост
# 6
При мен все още текат и двете! И не излизам без подплънки  Cry Щях скоро да питам кога при вас е приклучил този теч, че вечеее-е-е-е #Cussing out
Виж целия пост
# 7
И не излизам без подплънки  ...
Малко офф:
Миналата година бяхме на ресторант.
Ставайки от масата бях цялата мокра отпред  Blush, а бях с подплънки.

Когато се регулира кърмата и спрях да се изцеждам - тогава спря да капе от съседната гърда  Mr. Green, но не си спомням кога беше  ooooh! Blush
Виж целия пост
# 8
При мен течът продължава, но се случва само когато кърмя.
При поставяне на бебето на едната гърда, като усетя рефлекса на почтичане слягам дланта на ръката си на другата гърда, така че да притисна зърното със средната и част, по този начин кърмата не излиза навън. Ако забравя да я притисна обаче се понамокрям Wink
Виж целия пост
# 9
Кърмя, вече почти година и все още тече от гърдите ми мляко.
А често, когато АЛИ се заиграе аз съм с мокри петна отпред /писна ми от подплънки в тези жеги/. Свиква се!
Виж целия пост
# 10
При мен още от началото си течеше. Когато дойде часа за хранене и млякото потича и от двете ми гърди, даже се чудих, когато позакъснеяс храненето, нещо остава ли за бебето в крайна сметка. Сега пак е така, с тази разлика, че тече само когато я слагам на гърда. Не се изцеждам след хранене. ПРедлагам и двете гърди задължително/но това защото сме на смесено хранене и гледам възможно най-много кърма да и дам/.Реших проблема с подплънките на авент за многократна употреба. Сутрин обаче съм подгизнала, кърмата пробива и през подплънките и сутиена и потника. Направо ме е яд, че отива зян #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 11
Малко преди кърмене започваше да тече кърма от гърдата на която трябва да се храним, а по време на храненето от другата. Това спря като понамаля кърмата, след 6-ия месец.
Виж целия пост
# 12
Да при мен продължава теча  Wink, ама не виждам основание ти да се притесняваш
Виж целия пост
# 13
Мен пък ме хваща яд, 4е отива кърма зян и докато я кърмя на едната подлагам 4ашка под другата и после си подслаждам с нея кафето Mr. GreenПо-голяма стипца от мен няма, а? Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Мен пък ме хваща яд, 4е отива кърма зян и докато я кърмя на едната подлагам 4ашка под другата и после си подслаждам с нея кафето Mr. GreenПо-голяма стипца от мен няма, а? Mr. Green

Доста оригинално   202uu  202uu  202uu 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия