Каква козметика за бебо взехте за болницата

  • 5 937
  • 136
Здравейте мами, въпросът ме е относно бебешката козметика, която да се носи за болницата. За дрехи - ясно, но незнам дали да приготвям всички мазила, с които в последствие да се маже бебето
Виж целия пост
# 1
Зависи къде си решила да раждаш. На мен ми искаха само дрехи за изписването PeaceСлед като там правят тоалета на бебето, предполагам си го обслужват с техни си мазила Thinking
Виж целия пост
# 2
Не са ми искали никаква козметика,само памперси и мокри кърпи.
Виж целия пост
# 3
Нищо не съм носила. Носих само памперси и кърпички. За изписването ми донесоха дрешките после. Там ги повиваха бебетата  Peace
Виж целия пост
# 4
Не съм носила козметика,но в болницата ги мажеха с Мустела.
Виж целия пост
# 5
И аз не съм носила козметика, само мокри кърпи и памперси.
Виж целия пост
# 6
Нищо такова не се носи. Там се грижат изцяло за бебетата - повиване, къпане. Ти само му се радваш и го храниш Simple Smile При нас в болницата ни показваха и филмчета как да се гледат бебетата, даваха и ценни съвети.  Peace
Виж целия пост
# 7
И аз нищо не съм носила! Peace
Виж целия пост
# 8
Не са ми искали козметика, нито дрешки, само мокри кърпи и памперси. Не знам с какво го бяха къпали и мазали там, но когато се прибрахме вкъщи, кожата му се лющеше до кръв. Много се изплаших, започнах да го мажа с лосион на Себамед и се оправи за два дена. Ако имам второ дете, ще си нося в болницата козметика и ще настоявам да я ползват, ако ще да се сбия с някоя сестра.
Виж целия пост
# 9
Носих си, да - шампоан, сапун и хидратиращ лосион  Peace
Виж целия пост
# 10
Не са ми искали нищо друго освен памперси и мокри кърпички.
Виж целия пост
# 11
Нищо не са ми искали,освен памперсите и мокрите кърпички,но си бях взела кремче за дупето...за всеки случай. И ми влезе в употреба - на няколко пъти аз му сменях памперса.  Peace
Виж целия пост
# 12
Не съм носила никаква козметика. Тя ще ти трябва след изписването. Аз ползвам Бюбхен.
Виж целия пост
# 13
Никаква...  Peace
Виж целия пост
# 14
Само памперси и мокри кърпи, нищо друго не съм носила
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия