Крем и масло Чаено дърво са вълшебни!

  • 1 013
  • 1
Здравейте мили мами! Много пъти съм ползвала информация от форумите на БГ мама. Дойде време да дам и аз малко информация и да се регистрирам:D Причината е, че имам син на 2 месеца - Кристиянчо и съм си вкъщи да си го обгрижвам Grinning Имам и дъщеричка на 4 годинки - голямата кака Laughing
Това, което искам да споделя е, че ползвам продукти на една фирма *******, които са действащи натурални продукти, без химия в тях.
Още при раждането на каката започнах да ползвам крем и масло чаено дърво - първо за да не й се подсича дупето, после когато се появяваха обриви по личицето и тялото, после /за нещастие дъщеря ми си изгори ръчичката с топла супа/ за изгореното на ръчичката. Слагам от маслото от чаено дърво отвън на нослето и капвам по една капка на клечка за уши и почиствам отвътре носа. При всички изброени приложения - имат доста добър ефект. Сега ползвам крема чаено дърво за бебе Кристиянчо - появи му се обрив на лицето само, мисля от сока от ябълки и обрива напълно изчезва след 15 мин.
Другото, което съм купувала за дъщерята от ******* са сиропи за повишаване на имунната защита и профилактика.
А за тези природни продукти разбрах от единствения медицински консултант на ******  - лекар вътрешни болести доц. Драганова, която е кръстница на щерката! Simple Smile
Имам и имейл адрес ако нещо още мога да Ви кажа! Grinning
Да са ни здрави дечицата! Hug
Виж целия пост
# 1
Извинете ме, махнах името на фирмата - да не звучи като реклама! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия