Какъв цвят да е детската стая?

  • 18 111
  • 64
Дайте идеи в какви цветове да боядисаме детската стая.Решили сме да е в два цвята,за сега съм се спряла на бежово и светло синьо,но не съм много сигурна как ще се получи.
Виж целия пост
# 1
На нас също ни предстои ремонт и с интерес ще следя темата. Аз също си мислех за нещо в синьо или може би много бледо жълто!
Виж целия пост
# 2
Синьо и бонбонено розови детски стаи на мен не ми харесват.Моя приятелка си направи чудесна стая на момченцето.Стените са бледо-бежови,по-скоро шампанско.Тънкото перде е воал с бордюр -Мики Маус и други герои.Плътното -синьо.Абажура син на луни и звезди.Мебелите-череша.
Хем личи,че стаята е на момченце,хем не се натрапва яркия цвят.И е много свежо.
Виж целия пост
# 3
бежово и резеда
бежово и млечно синьо
бежово и пак млечно оранжево
Виж целия пост
# 4
Моите мебели са в бежово и светло синьо ето ги тук
http://familyx.shutterfly.com/655
но чесно казано толкова ми е писнало от тоя син цвят...  Sick
Аз ти препоръчвам да направиш мебелите по светъл неутрален цвят, а да са по-цветни стените - най-лесно е да освежиш една стая с промяна на боята... 
Виж целия пост
# 5
Нашата детска стая е в гардения и праскова /само стената на прозореца/. Мебелите са бук и дъб лугано /светли са/. Полилеят е жълто и синьо.
Виж целия пост
# 6
И нашите мебели са светли.

radena80 ,точно такова нещо имах пред вид за стените!Много са красиви
Виж целия пост
# 7
само мога да ви дам съвет да помислите добре преди да решите да боядисвате в наситено синьо.
много често става на петна, просто цветът се разслоява много бързо и при боядисване става много грозно.
Виж целия пост
# 8
Нашата детска стая е в зелено - киви и жълто.
Виж целия пост
# 9
Мебелите при нас са с цвят бреза+череша. Стените са в цвят, който аз наричам "Мляко с какао". Много лесно намерихме пердета и мокет с няколко нюанса по-тъмни.
Виж целия пост
# 10
лилаво Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
бежово и резеда
бежово и млечно синьо
бежово и пак млечно оранжево
Naughty.Може и лилавко за момиченце
Виж целия пост
# 12
На каката стаята е в лилаво,а на малкия предстои да се прави. Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Нашата е нещо между лилаво и розово, не мога да го опиша. Макар че ще е за момче и момиче, за баткото ще има и отделен кът - остъклихме терасата и там ще му е бюрото и компютъра, там ще може да си учи. Така че стаята ще е лилава с бели мебели. Бежовото не го харесвам, просто на мен не ми допада, не че не стои добре.
Виж целия пост
# 14
Много обичам  бледо жълтия цвят, но дъщеря ми харесва розов и в крайна сметка комбинирахме и двата цвята, а за мебелите бук с праскова.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266072&pid=6695168
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия