Камен Донев

  • 2 662
  • 25
Много го обичам този човек. Надявам се да не повтарям тема или клип, пускан вече. Дори и да е така, пак можем да се развеселим  Laughing
http://www.capital.bg/k15/?movie=557625
За мен е мооого добър!
Виж целия пост
# 1
  Наистина е добър!
Виж целия пост
# 2
не го харесвам
Виж целия пост
# 3
И на мен ми е от любимите. Съвсем наскоро изнася моноспектакъла си за народното творчество в нашия град за радост моя и на всичи останали, които го харесваме. Heart Eyes Да е жив и здрав и да продължава да твори. Иху!
Виж целия пост
# 4
 Joy Joy Joy Това ми е любимия клип.А на" Възгледите на един учител за народното творчество" мисля да заведа и баткото. Mr. Green
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 5
За мен е невероятен талант. На 14.02 с компанията ни, ще се насладим за пореден път на творчеството му във Варна. 
Виж целия пост
# 6
Какво му е доброто?
Виж целия пост
# 7
Ти наистина ли се интересуваш или просто не си съгласна с останалите?
Защото ако си любопитна, има начин да бъдеш задоволена, а ако е второто, нали се сещаш как някой ще си го премести от единия крачол в другия...
Виж целия пост
# 8
Ти наистина ли се интересуваш или просто не си съгласна с останалите?
Защото ако си любопитна, има начин да бъдеш задоволена, а ако е второто, нали се сещаш как някой ще си го премести от единия крачол в другия...
Да си го премести в другия крачол.
Виж целия пост
# 9

и аз това питам? не намирам нищо осбено в него. актьор. и толкоз.
Виж целия пост
# 10
Ами питайте се бе. Като се научите как да питате може пък да намерите отговор на въпросите си. Той не е само актьор, но и драматург. Така че не е точно актьор като актьор. На мен ми харесва гледната му точка за хумора, доста различна от тази на разни бездарни сценаристи, сексисти като онези от Комиците или пък Шоуто на Слави, които си мислят че откриват топлата вода като разказват позабравени вицове. А на вас като не ви харесва, не го гледайте.
На Роуан Аткинсън също не всеки може да му разбере хумора, нито пък на Джим Кери, но това не ги прави по-малко талантливи.
Виж целия пост
# 11
ХУморът на Камен е многопластов. Но не всеки има възприятия, за да го разбере.
Виж целия пост
# 12
аз питам, не се питам Tired
Виж целия пост
# 13
Много го харесвам. Уникален е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Невероятен!!!!
В Сатирата два часа ни уби, хуморът му е жесток.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия