Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Забременяване веднага след аборт-възможно ле е?

• 17 268
  • 48
 Искам да попитам дали е възможно да се забременее още първият месец след аборт.
Искам също да попитам ако се случи така дали е възможно пак да се направи аборт по желание.
Виж целия пост
# 1
Искам да попитам дали е възможно да се забременее още първият месец след аборт.
Искам също да попитам ако се случи така дали е възможно пак да се направи аборт по желание.

Да, възможно е, но не е препоръчително. Матката не е възстановена.
Обсъди въпроса с гинеколога си. Тук никой не е лекар, за да даде адекватно становище.
Виж целия пост
# 2
По първият въпрос - възможно е, разбира се.
По вторият - доста неразумно, бих казала...
Виж целия пост
# 3
Напълно е възможно, но не е никак препоръчително.
Напълно възможно е и ако си направиш тест за бременност, да ти покаже положителен резултат, а всъщност да не си бременна.
Виж целия пост
# 4
Възможно е естествено, но не е хубаво. Когато направих спонтанен аборт доктора изрично ме предупреди поне 6 месеца да се пазя от забременяване, ако искам после всичко да е ок. Относно втори аборт веднага след първия се консултирай с лекар задължително!
Виж целия пост
# 5
Да!
Виж целия пост
# 6
Всичко е възможно!  Grinning Peace
Виж целия пост
# 7
Напълно възможно е!
Виж целия пост
# 8
Да,възможно е  Peace Но ако е така посети лекар  Peace
Виж целия пост
# 9
Знам,че е е малко безотговорно, но държа да отбележа, че се пазим.
Просто в началото на януари направих аборт по желание, но още не ми е дошъл цикъла и започвам малко да се притеснявам все пак.
Виж целия пост
# 10
Направи си тест  Peace.
Виж целия пост
# 11
Знам,че е е малко безотговорно, но държа да отбележа, че се пазим.
Просто в началото на януари направих аборт по желание, но още не ми е дошъл цикъла и започвам малко да се притеснявам все пак.
Все пак отиди на лекар задължително,може да има и усложнение от аборта.
Виж целия пост
# 12
Тест скоро след аборт (по каквито и да е причини) може да даде фалшиво положителен резултат.
Виж целия пост
# 13
Не е рядко да ти закъснее след аборт  и най-вероятно е от това
Виж целия пост
# 14
 Разбира се, че е възможно да си бременна отново, веднага след аборта. Вероятността за забременяване веднага след аборт дори се увеличава. Има достатъчно видове предпазни средства....
Виж целия пост
Коледа 2018

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия