Антитела към тиреоидната пероксидаза и бременност.

  • 1 040
  • 2
Онзи ден си правих изследвания за калций и магнезийй ,защото получвам нощно време крампи по муслулите.И моите колежки ми пуснали и щитовидни хормони.Оказа се ,че А-ТПО-то(антитела към тиреоидната пероксидаза) е високо,не много,но достатъчно ,за да ме стрестне.Изчетох доста материал по този въпрос и това което пише никак не ми харесва.Оказа се че може да е опасно и за бебето.Сега ще ходя и на ендокринолог.преди не съм имала проблеми със щитовидните хормони.
Има ли някоя от вас ,която се е сблъсквала с подобен проблем,по време на бременност?
Благодаря предварително за всеки отговор.
Виж целия пост
# 1
Здравей!Имам син на 10 години и сета съм бременна за втори път.Оказа се,че съм с Rh - , съпругът ми е с +,което за втора бременност било опасно.Направих си изследване за антитела и сега още чакам резултата.Изчетох много литература по въпроса,но явно не е трябвало защото се притесних още повече.Дано всичко мине добре,надявам се и при теб да е така!Важно е бебоците да са добре. baby_neutral
Виж целия пост
# 2
Simple Smile)) Благодаря за отговора:-))).Про мен за сега всичко е наред:-).А-ТПО-то няма обо с Rh-to.Но действа по аналогичен начин на бебето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия