Препоръчайте доктор

  • 2 023
  • 13
Здравейте,
Бременна съм с близнаци и бих искала да ми препоръчате доктор на който мога да се доверя.
Благодаря ви!!!!!
Виж целия пост
# 1
Кой град?

Виж целия пост
# 2
Здрасти и честито,

Не е лошо да уточниш дали искаш да ходиш на платени приеми или по ЗК, както и държиш ли на някой конкретен район в София. Също така би могла да влезеш в подфорум Здравен справочник, където има черни и бели списъци на аг специалисти Peace

Ето и моите предложения:
Д-р Емилия Кирякова от болница Токуда
Д-р Райна Бинева работи в Бодимед на ул. Здраве срещу майчин дом.
Първата изроди малката ми дъщеря и съм изключително доволна от нея. А втората ми е аг още от тинейджърските години и ми следи и двете бременности (освен по зк)
Виж целия пост
# 3

София
Виж целия пост
# 4
ориентир?
Виж целия пост
# 5
Има черни и бели списъци за София ! Можеш да ги прегледаш .
Първият път бях при Иван Димитров - недоволна !
Сега съм при Миков - доволна съм . Simple Smile

Виж целия пост
# 6
Доктор Дяволов-май4ин дом.
Виж целия пост
# 7
Д-р Ели Дачева, бившата Окръжна болница.
Виж целия пост
# 8
Трябва да си наясно как предпочиташ да раждаш.

Има си доста доктори, които се чустват по- уверени в секциото и все натам увъртат нещата. Те са великолепни оператори, но примерно не могат да водят добре естествено раждане.

Както и има такива, които поткрепят с две ръце естественото раждане, водят го добре и повечето родилки са доволни, но не са направили стотици операции, за да са толкова добри в секциото.
Виж целия пост
# 9
Живея в София. Wink
Виж целия пост
# 10
Аз мога да ти препоръчам 2 лекарки.Д-р Цандева от 12 ДКЦ в Люлин.Тя работи със ЗК и е много готина,но не можеш да родиш при нея.А другата е д-р Панова от „Св.София„ PeaceТя също работи със ЗК и може да родиш при нея Peace
Виж целия пост
# 11
Доктор Дяволов-май4ин дом.
И двете бременности той ми ги следи/в разстояние на 10 години/ и двете деца той ги е израждал. От година на година става все по-добър Mr. Green.
Виж целия пост
# 12
Препоръчвам ти горещо д-р Рени Ковачева - Тина Киркова Peace
Виж целия пост
# 13
Темата е за Здравния справочник и сигурно скоро ще я преместят.
Моят опит, от който съм доволна, беше - следене на бременността - д-р Цандева, 12 поликлиника Люлин, раждане - д-р Велев, Шейново.
Може би не е лошо да посочиш в кой район на София живееш и дали държиш следящия бременността да е близо или е без значение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия