Как ще коментирате снощната участничка в Стани Богат

  • 19 534
  • 206
За жалост аз не гледах предаването, но майка ми е.Каза, че такова незнание в шоуто никога не е било демонстрирано.Да не можеш да отговориш на такъв елементарен въпрос  Thinking, дори в Здравей, България днес започнаха да се базикат с въпросното момиче, пускайки един клип от участието й снощи.
Не искам да обиждаме момичето тук, защото може да е една от нас.Хора има всякакви, едни могат да знаят нещо, което другите не знаят и обратното, но такъв неграмотен участник в предаването не съм виждала до този момент от създаването му.Не знам дали това е пропуск в образованието в днешно време, но момичето е в 12 клас и би трябвало тези неща да ги знае от обща култура все пак.Кажете си мнението за участието на въпросното момиче, благодаря.
Виж целия пост
# 1
  Разкажи по-подробно. Какъв беше въпросът?
Виж целия пост
# 2
Невероятна беше. А като кажа, че младите са прости, ми скачат възмутено.
Виж целия пост
# 3
 Joy Беше много смешна и ..............тъпа.Все си мислех,че е притеснена,ама ТЦ!
Ей сега ще погледна във vbox,дали са качили нещо.А и Ники Кънчев едвам се сдържаше да не й се изсмее в лицето Joy
Виж целия пост
# 4
Въпросът беше за някакъв спорт, който се играе с нечифтокопитно животно - т.е. ясно че е конен спорт, останалите отговори не помня-сумо, джудо и т.н., че то отговора направо ти се набива в очите, но ако някой вчера го е гледал предаването, ще даде по-точно инфо.
Виж целия пост
# 5
Това е като че ли типично за днешните тийнейджъри, да настояваш, че си прав за нещо, от което очевидно си нямаш и грам понятие.
Какво да си мисля за нея, явно не разбира нито от чифтокопитни, нито от нечифтокопитни, нито пък от бозайници. От сумо пък съвсем никак.
Но се чудя какво ли да си помисля за самото предаване.
Виж целия пост
# 6
http://www.vbox7.com/play:d2b80f16
Моля  Joy
Виж целия пост
# 7
Ето:
http://www.vbox7.com/play:d2b80f16
Хахах, закъснях, ейй.
Виж целия пост
# 8
Боже мили!Кой подред е този въпрос?
Виж целия пост
# 9
Тази е втората Валентина Хасан,само ,че шоуто е друго doh
Виж целия пост
# 10
Меле и това адвокат е тръгнало да става ooooh!
Един от приемните изпити не е ли по история за спец. право ????
Виж целия пост
# 11
Тази ме попиля от смях!  Laughing Joy
Виж целия пост
# 12
Направо ми дожаля за момичето. Не стига, че простовато, ами и грозничко.
Много късмет ще и е необходим. Успех и желая.
Виж целия пост
# 13
Все си мислех, че няма кой да надмине манекенките от благотворителните предавания. Thinking
Виж целия пост
# 14
Аз го гледах снощи. Момичето беше много объркано, а и Ники Кънчев я провокираше. Изгърмя си джокерите за смешни въпроси. И за конния спорт, и за външната граница на ЕС бяха елементарни. Не мисля, че представянето й се дължи само на камерите  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия