НЯМА ДУМИ

  • 8 954
  • 118
моля помогнете ми.Мъжа ми ме бие.Сега пак имахме побоища.Отиде си на село като преди това ме би с юмруци в главата и с шеслонга на детето.Не са ми подредени мислите много съм разстроена.Сега е топло и искаМ ДА ИЗЛЯЗА С ДЕТЕТО НА РАЗХОДКА А МЕ СРАМ ЩОТО КОМШИИТЕ СИГУРНО СА ЧУЛИ.Не искам да се връща.Не е пъртзалка.Вживота има и абсурдни неща.Просто исках да кажа на някой
Виж целия пост
# 1
Съжалявам за това, което преживяваш и което позволяваш да се случва. Само едно ще ти кажа - бягай от насилника, помисли и за детето си!
А какво толкова те интересува мнението на съседите newsm78
Виж целия пост
# 2
това което пишеш е ужасно, много съжалявам да го чуя  Cry

Обърни се веднага ако можеш към такава организация за защита на жената,
моля ако има мами, които имат някакви адреси да ги напишат колкото се може по бързо.

Бих помолил, ако има мами които са минали по същия път да дадат полезни съвети, как са успели.

Колко е голямо детенцето ти, не можеш ли да отидеш при родителите си, или при брат или сестра.
Родителите ти биха ли ти оказали помощ или подкрепа

 Sick

Виж целия пост
# 3
Вземи детето, излезте и отиди до болницата. Изкарай си медицинско и го занеси в полицията. Подай жалба и оправи живота си. Не подлагай на това себе си и детето си   bouquet
Виж целия пост
# 4
 Потърси помощ и то ВЕДНАГА. Господи бил те е с юмруци  Shocked и с предмети  Shocked
 Това не е човек, а изрод .  ooooh! Като се върне извикай полиция, изобщо не позволявай
 да те доближава. Егати животното. (извинявам се ако съм груба).
 
Виж целия пост
# 5
Не знам как от тук може да ти се помогне. Според мен трябва да се обадиш в полицията и има такива организации които също помагат в такива случаи - мисля, че едната беше център "Надя" - нещо такова ми се върти из главата. Не позволявай това да се случи пак, защото следващия път може и дедето ти да пострада сериозно. Действай и успех!!!! И мисля, че не бива да ти пука кой какво щял да каже - мисли за себе си и детето!
Между другото имам позната, която редовно я пребива мъжът й, тя винаги го криеше и не споделяше - може би от неудобство, бих й помогнала, но тя не споделяше ............ загатвала съм й................ сега не знам............ Отдана не съм се виждала с нея, дано нещата да са се оправили, макар че не ми се вярва............. Виждала съм я  така "разкрасена" че .......... тръпки те побиват............., но пак ще кажа - зависи от теб. Ако си траеш и не споделяш и не търсиш помощ, а само пишеш тук................. Пак ще се повтори...............
Виж целия пост
# 6
ФОНДАЦИЯ ЗА ГРИЖИ В ОБЩНОСТТА "ДИВА"
 

КРИЗИСНА ТЕЛЕФОННА ЛИНИЯ: +359 (032) 641069

АДМИНИСТРАТИВЕН ТЕЛЕФОН: + 359 (032) 642335

E-mail: fgodiva_pl@yahoo.com

E-mail: info@divafoundationbg.org

На територията на гр. София се намира Центърът на Фондация „Асоциация Анимус“, който е създаден да помага на жертви на насилие. На денонощна Гореща телефонна линия 02/ 981-76-86 всеки може да получи информация за сходни организации на територията на страната, както и да бъде консултиран за съответен проблем.
 
http://www.centrenadja.hit.bg/kontakti-bg.htm   а това е сайта на  център Надя
ДЕЙСТВАЙ МОМИЧЕ!!!!
Виж целия пост
# 7
Не съсипвай живота си.Махай се от там и отивай при роднини или сама с детето.Няма от какво да те е срам.Трябва да се срамуват мъжете,които вършат тези неща.Махай се и си оправяй живота.Побоят никога няма да спре.Който е ударил веднъж,ще удари пак.
Виж целия пост
# 8
Няма от какво да те е срам, а това че работи в полицията нищо не означава. Както са ти писали - медицинско веднага и повдигаш обвинение заедно с молбата за развод - аз поне това бих направила - изнеси се.
Днес теб - утре и на детето може да посегне, тогава наистина ще те е срам. Успех и вземи най-правилното решение.
Виж целия пост
# 9
срам ме е много ме е срам.Към кой да се обърна като той еработи в полицията.Ужас жал ме е за детето ми млада съм на 22.Не искам да го посрамвам.А ТЕТЕНЦЕТО МИ Е НА 6 МЕСЕЦА.

Какво означава да го посрамваш, а той замисля ли се за теб. Като работи в полицията няма ли някой негов колега, който да чустваш близък и да ти помогне.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Ми щом не искаш да го посрамваш, мълчи и трай. Гримирай се и кажи Паднах по стълбите.
Но май по-скоро те е срам, че търпиш, че си се излъгала в човека. Това не е срамно.
Нищо не си объркала.
Виж целия пост
# 11
Спасявай се бързо, не след 5 минути, а сега, веднага. Облечи детето и бягай бързо и надалече. Ако няма при кого да отидеш звъни във фондации.
НЕ ТИ ТРЯБВА ДА СЕ СРАМУВАШ, а изверга, който те бие. Моля те, не се оставяй в ръцете му, не обричай детето си на този кошмар! Спасение има и то е далече от него. УСПЕХ!
А комшиите да вървят май... си. Нека се срамуват от себе си, щом са чули че става нещо трябва да ти помогнат, а не само да слухтят.
Виж целия пост
# 12
Токущо гледах новините по БТВ за бащата, който е убил двете си момченца. Потресена съм!!!
А сега влизам тук и чета това.

Започвам да си мисля, че по-виновни от побойниците и убийците са тези, които по някаква безумна причина са искали да ги предпазят, да не ги посрамват или още по-лошо да не обърнат внимание на заплахите и на явните признаци на прояви на агресия и грубост.

Извинявай, че ще ти го кажа в този труден за теб момент, но положението ти в момента е такова, защото си го допуснала. Все още не етрудно да се спасиш. Не пропилявай шанса си и не рискувай здравето си и живота си, както и тези на детето ти.
Виж целия пост
# 13
Най-лошото е, че никой не се вглежда в знаците които насилниците и агресивните хора дават. На всеки е по-лесно да обърне гръб, сакън да не се разчуе...
Виж целия пост
# 14
И аз като всички ще те посъветвам да потърсиш помощ.Това,че работи в полицията с нищо не го оправдава,напротив на мен лично ми прави още по-лошо впечатление за него.Ако не заради теб направи го заради детето.Момичетата са ти дали и телефони на фондации.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия