Песента от рекламата?

  • 270 535
  • 788
Момичета, предлагам тази темичка, в която всеки да може да пита за песните от рекламите, а не периодично да се пускат по няколко теми за едно и също нещо.
Заповядайте!
  Hug
Виж целия пост
# 1
О! Тъкмо исках да питам за песента от рекламата на Nescaffe Gold, която върви напоследък! Изпълнител и име на песента ме интересуват! Благодаря   bouquet!
Виж целия пост
# 2
О! Тъкмо исках да питам за песента от рекламата на Nescaffe Gold, която върви напоследък! Изпълнител и име на песента ме интересуват! Благодаря   bouquet!
Песента е тази  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Коя е песента от последната реклама на Мтел?
Виж целия пост
# 4
Еееее! Супер си! Огромно благодаря!  Hug Ама не е само това  Mr. Green . Ей тук вече ще те затрудня! Вървеше реклама на банка през изминалите седмици. Не помня на коя банка, но текстът беше нещо от сорта "първата стъпка ..." с едни пингвинчета. Та песента звучи като песен на Бари Уайт...
Виж целия пост
# 5
Коя е песента от последната реклама на Мтел?
http://www.vbox7.com/play:f6bcba99

Colbie Caillat "Bubbly"
Виж целия пост
# 6
Еееее! Супер си! Огромно благодаря!  Hug Ама не е само това  Mr. Green . Ей тук вече ще те затрудня! Вървеше реклама на банка през изминалите седмици. Не помня на коя банка, но текстът беше нещо от сорта "първата стъпка ..." с едни пингвинчета. Та песента звучи като песен на Бари Уайт...

Рекламата на Райфайзен, нали?! Разбира се, че е Бари Уайт - You're the First, My Last, My Everything ! Също и live изпълнение !
Виж целия пост
# 7
Много, много ви благодаря, Джей и Елси! Зашеметихте ме!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
За да зарадвам моето джудженце и да я добавя към бебешкия албум...

Първата песен, на която Мите танцуваше беше от реклама на Глобул. Имаше едни зелени балончета във въздуха и се пееше нещо подобно: "Hey, hey, you're in a holiday..."
Виж целия пост
# 9
Имаше едни зелени балончета във въздуха и се пееше нещо подобно: "Hey, hey, you're in a holiday..."
Това е песента  Peace
Виж целия пост
# 10
Имаше едни зелени балончета във въздуха и се пееше нещо подобно: "Hey, hey, you're in a holiday..."
Това е песента  Peace

Ще запиша клип как танцува синът ми на тази песен и ще ви го покажа. Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 11
Благодаря, Памполина, хубава песен.   Simple Smile
Виж целия пост
# 12
А някой знае ли коя е песничката към рекламата на Нестле1 или Нестле джуниър ли нещо такова рекламираха  newsm78
Виж целия пост
# 13
Имаше една реклама на (не съм 100% сигурна Embarassed) Райфайзен (бой с възглавници) на фона на превъзходна френска песничка. Коя ли е? newsm78
Виж целия пост
# 14
Имаше една реклама на (не съм 100% сигурна Embarassed) Райфайзен (бой с възглавници) на фона на превъзходна френска песничка. Коя ли е? newsm78

Беше реклама на водка Абсолют.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия