споделям лични впечатления

  • 1 659
  • 20
Здравейте, бих искала да споделя с вас колко впечатлена и доволна съм от кремовете,които съпругът ми донесе от Русия.
Дъщеря ни се роди с петно на главичката,от типа на лишеите.Девет години се борим с проблема.Петното растеше по цялото тяло и главичката.Лечения ни предписваха лекари специалисти от България,Германия и Гърция.Опитах ме всичко и резултат нямаше.От няколко месеца съпругът ми работи в Москва за фирма ,която разработва нови лекарства и кремове,които са малко скъпички но има защо.Решихме проблема след девет години с едномесечно мазане,но след като ефектът ни порази Shockedв положителен аспект ,майка ми си поръча серия от шест крема против бръчки и възстановяване еластичността на кожата на лицето.Майка ми е на 53 години има алергична кожа и ползваше мейкап всеки ден.От месец и половина ползва тази серия и ефекта е видим освен спирала и червило в момента няма нужда от никакъв мейкап ,кожата и се освежи и бръчките се по загладиха.Като се има в предвид ,че и предстоят още няколко сеанса.Сега започвам  пък аз да се боря с целулита . Продукта трябва да има до три седмици поразителен ефект.
Ще Ви държа в течение  как аз се чувствам ако имате интерес.
Виж целия пост
# 1
Тези продукти имат ли си име?
Виж целия пост
# 2
Име, видове продукти, цени?
Нищо конкретно не виждам аз в постинга ти.
Виж целия пост
# 3
Маркетингова стратегия за въвеждане на нов продукт.... Wink
Виж целия пост
# 4
На мен пък ми заприлича на реклама на едно чудо, което вървеше по телевизията, но то не махаше целулит.
Виж целия пост
# 5
Трогнати сме! Crazy
И от правописа също така.
Виж целия пост
# 6
Как пък все се случва "прясно" регистрирани потребители да споделят колко са доволни от даден продукт.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Как пък все се случва "прясно" регистрирани потребители да споделят колко са доволни от даден продукт.  Rolling Eyes
    Joy
Всички очакваме името на чудото  newsm78
Виж целия пост
# 8
И цената, и цената... Money
Виж целия пост
# 9
Абе хора, руско е не разбрахте ли  hahaha

Нарича се пенкилер - лекува всичко: от петна и лишеи до бръчки и целулит  Laughing
Виж целия пост
# 10
Сигурно тайната съставка е руска водка хи-хи  Laughing
Виж целия пост
# 11
Споделям от личен опит !
  В аптеката !Преди мен !Една  възрастна жена  подава на продавачката изрезка от вестник и пита " това имате ли го?". Тя започва да чете заглавието на статията "учени откриха хормона на щастието". Леко смутена, явно нещо не разбираща иска да бъда сигурна:"кое дали имам? хормон на щастието ли?" отговор: "да". И казва: "Не, госпожо, но след тази статия все ще се намери някой да го таблетира. Може и капки да пуснат"
Виж целия пост
# 12
Споделям от личен опит !
  В аптеката !Преди мен !Една  възрастна жена  подава на продавачката изрезка от вестник и пита " това имате ли го?". Тя започва да чете заглавието на статията "учени откриха хормона на щастието". Леко смутена, явно нещо не разбираща иска да бъда сигурна:"кое дали имам? хормон на щастието ли?" отговор: "да". И казва: "Не, госпожо, но след тази статия все ще се намери някой да го таблетира. Може и капки да пуснат"
Joy
Виж целия пост
# 13
Почти се запитах "Възможно ли е?" Сега чакаме сезационни руски разкрития в областта на козметичните продукти.
Виж целия пост
# 14
Здравейте,не е чудо и бъдете по мили.
Не мога да разкрия име защото тези продукти са скъпи и се изработват от Русия за Франция.Споделих от сърце с вас впечатления,разбира се има  и начин да се достави минимално количество (10 бр).Кремовете са различни за всеки проблем.Рядко човек попада на лекарство,крем,от който да е доволен .Пиша защото съм впечатлена,не го продавам ако някой иска лично да поговорим може да се видим.Тези мазила се изработват от лекари и са само от естествени продукти.Ефекта е страхотен.Не ме нападайте не ви шантажирам.Пишете ми лично ако имате повече въпроси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия