109 плаката да провесим на стената - Майчунгели в Германия

  • 12 722
  • 291

Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!
94та немска тема
95 немски хакерки чакат разрешително за работа
96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.
97 DE: Колкото повече - толкова повече!
98DE: Така ли, дете мое? Така, така!
99 DE: 99 балона
DE. Тема 100
101 DEлматинки
102ра немска тема
103 ДЕ - трети Адвент:със сладки се захранваме, но и синигери изхранваме
104та немска: Гер ап У, гер ап У 
105 ДЕ> немската дружина смело престъпи в новата година
106 минути в НЕМСКОТО добре балансирано Wii Fit общество 
107 DE: Крапфени нагъваме и за почивки умуваме 
108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти, ~Бубето~

Ако някой иска да бъде  влкючен в списъка да ми пусне едно лично съобщение.
Виж целия пост
# 1
Певица, от Evanescence. Няма как да не сте слушали Bring Мe To Life, My Immortal или някоя от другите, дето излизаха преди време. Бях и съм страхотна фенка на групата, на Ейми, в един момент открих, че пея значително по добре от нея, но Ейми е една от малкото певици, които харесвам въпреки това.

My Immortal
Bring Мe To Life
Виж целия пост
# 2
 Laughing
Виж целия пост
# 3
МГМ, тя тази мадама пее добре, но не е връх на надареността откъм глас. Има малък диапазон, но е добре използван.
Виж целия пост
# 4
  bouquet
Виж целия пост
# 5

 ooooh! ooooh! ooooh! Срам -петък е, днес не съм във форма явно.
Виж целия пост
# 6
Аз да похваля Ясмин как сладко казва немско Р Heart Eyes Дано по нататък и българското научи Wink
Виж целия пост
# 7
пльос
Виж целия пост
# 8
Честито Майра - Симона казва "р" само в някои български думи, защото във Франкен тази буква май почти на съществува Mr. Green.

За срещата - ще пусна тема в "Калнедар на събитията" и ще сложа линк към нея в първия пост Peace.

Хайде готово - темата за срещата.
Виж целия пост
# 9
Айде и аз тук Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз пък цамбур... Grinning

Аз да похваля Ясмин как сладко казва немско Р Heart Eyes Дано по нататък и българското научи Wink
Аз имам трима племенника, израснали тук, като малкото още е бебе- та впечатленията ми са , че двамата по-големи не могат да се справят с българското "р". Аз си мислех, че то е по-лесно от немското, но явно съм далече от истината.

За плакати сте се разговорили- аз пък се бях осмелила да залепя преди години само по един такъв, като ги сменях периодично( на "Депеш" или "U2" )и туй то беше с плакатната ми одисея, докато живеех у нас. Абе, нашите майки май като цяло хич не са били очаровани от лепенето на каквото и да е по стените. Да видим дали аз в бъдеще ще съм подобен цербер. Rolling Eyes

Хайделберг ми е много далеч- давам пас за срещата.
Виж целия пост
# 11
За плакатите - татко как преглъщаше пред въпросния плакат на Аксел с белите боксерки Laughing Laughing Laughing
Намерих го  Mr. Green - http://i9.photobucket.com/albums/a52/spinebusterslam/AxlRose2.jpg

Нашите в интерес на истината приемаха всичко повече от поносимо Thinking. След като успяха да преживеят и купон в къщи с 80+ човека явно плакатите не са им бъркали много в аурата Laughing.
Виж целия пост
# 12
За плакатите - татко как преглъщаше пред въпросния плакат на Аксел с белите боксерки Laughing Laughing Laughing

И майка имаше против точно този плакат. Другите останаха недокоснати. Аксел бил по бели гащи Twisted Evil

Сърфи, тя сега може да казва само Warum i Aaron (така се казват 2 деца там). Поне аз само в тези двете съм я чула де Wink
Виж целия пост
# 13
Майка ми пък е на мнение, че плакатите влияят зле на психическото ми състояние, а истината е, че аз буквално се чувствам добре с тези стотина лица, които ме гледат от стените. Simple Smile  Повечето хора обаче не го разбират това и не им е приятно. Simple Smile

А за Ейми - дам, няма особен диапазон, пее "с носа си", но е страхотна и я обичам. Наистина ми е трудно да харесвам певица, която не пее по добре от мен, губи ми се логиката на цялото упражнение, а аз нямам кой знае какви певчески способности, но пък каквото не съм решила, не съм изпяла, което малко хора го правят. Хващам си някоя хипер сложна песен за тренировка и си я пея докато сама се харесам, например от известно време си играя с песните на Имоджен Хийп (да, признах, Имоджен е), които са си направо самоубийство, страхотни амплитуди, страхотен диапазон като цяло, много сложни за пеене, ама няма смисъл да се упражняваш с нещо, което вече можеш да правиш, нали? Не че слушам само такава музика, примерно новата ми любимка Кейти Пери, която не е нищо особено, но пък песните и са свежи и симпатични и гласа й е различен. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Диапазони, амплитуди ooooh!...Аз когато запея падат пилците от дърветата Blush.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия