Какво ще кажете за ...

  • 1 328
  • 6
 StopЗдравейте на всички четящи форума, искам да ви попитам, някой използвал ли е ампулите на Lierac против стрии, чувала съм че може и на вече появили се стрии да се нанасят и имало ефект?
Някой който ги е ползвал действително нека каже.

Поздрави Wink
Виж целия пост
# 1
Зависи кога са се появили стриите. По принцип на пресни стрии може да се въздейства, но на по- старите не се влияят от лечение, да не говорим за ампули.
Виж целия пост
# 2
Аз съм ги ползвала. Обаче след като ми се нацепиха. Мен ме сполетяха още в 3-и месец Ами сега като спрях да кърмя резултатът е плачевен. Много кожа... Ох, плаче ми се... да раждам още едно и ще си ги оправя

Luluto, все се засичаме с тебе на тая тема Mr. Green

Виж целия пост
# 3
Стриите ми се появиха преди седмица-сега съм в края на 9-ия месец, чудя се сега ли да започна да ги третирам или след раждането/дали тогава няма да е късно/?

Поздрави
Виж целия пост
# 4
В момента ползвам Ампулите, към края на опакояката съм, но не мога да разбера дали стриите се свиха т.к. пак отслабнах или под въздействието на ампулите.Като, че ли се посвиха малко.Аз качих 20 кг.по-време на бременността,но и преди това бях слаба-47кг.....та при мен стана нещо страшно....Стрии по дупето, бедрата и къде ли не.А, бях се мазала с всевъзможни неща...Гадни са Стриите, но май свикнах с тях...Пробвай ампулите, имат някакъв ефект при мен smile3521
Виж целия пост
# 5
Привет, когато забременях аз също бях 47 кг., а сега съм 23 кг. отгоре/надявам се да не кача повече/.
За сега имам по 2-3 стрии отстрани на ханша и 3-4 около пъпа. Мисълта ми беше, дали сега да започна да ги мажа или след раждането. Иначе от 3-ия месец до сега се мажа с чиста мас-малко е гадничко, но имаше ефект поне до сега.

Поздрави
Виж целия пост
# 6
Уф, аз големи надежди възлагах на тези ампули... Използвах ги в осмия месец - тогава ми се появиха стрии. Ама не видях особен ефект, пък и те ми се увеличиха след раждането. 
Препоръча ми ги моя позната (дерматолог), която с тях си позаличила стриите. После разбрах че тя имала само две стрии  Shocked
Сега се чудя какво да си взема п/в стрии, че отслабвам и пак имам нови newsm78 Ако някой знае нещо ефикасно - да казва ВЕДНАГА!!!

Май най-ефикасно за мазане по време на бременност ще се окаже зехтина. Не съм чула някоя мама мазала се със зехтин да е получила стрии newsm78                                                                         
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия