Сексът и пролетта (петъчна)

  • 2 474
  • 46
През последните дни времето навън е прекрасно. Полите стават все по къси, дори по моловете вече могат да се видят голи рамене. Сега, както се е разпролетило, спохожда ли ви непрестанно мисълта за секс с всички, с които се разминавате по улицата? Признавам си – мен да. Вие ли много сте се разхубавили или на мен много ми се е дое.ало? Или е от пролетта?
Виж целия пост
# 1
От никаква пролет не е, а е от хормоните. Флуиди като тикви ме замерят непрестанно, защото всичко животинско се събужда покрай този сезон. Има цветя за опрашване, стока за разплождане... та и жени за уважаване  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Много си загорял ми се струва hahaha hahaha
Виж целия пост
# 3
Сели, при теб е до природа, явно. Laughing
Темата "Оргазъм на работното масто" или "Оргазъм в МОЛ-а" щеше да ти подскаже партньорства. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Очи пълни - ръце празни! hahaha
Виж целия пост
# 5
Не е от пролетта, от тесните панталони е .
Като грейне слънце, змията се ококорва...иска да излезе. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Тц.....трябва ми още слънце за да разцъфна Whistling
Виж целия пост
# 7
Май се събуждаш от зимен сън. Mr. Green

От промяната в термометъра ще да е. Mr. Green
Колкото по-нагоре отива живакът, толкова по ти се разпускат кръвоносните съдчета... и т. н. Не се свиваш вече...
Че и душата ти се отпуска. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
Аз се разминавам само с автомобили. Сигурно затова, само за нова кола мисля.


Пък като чета, май повечето все още са с празни зимни глави. Рано е за кокичета.



Виж целия пост
# 9
Очи пълни - ръце празни! hahaha

Ти не ме мисли мене. Ръцете ми празни не остават. Ако не друго, то поне едно черно джони ще си сипя, или в джоба ще си бръкна. Кажи при теб как е? Смени ли шубата на суджуци с нещо по секси и по лятно?
Виж целия пост
# 10
Аз се разминавам само с автомобили. Сигурно затова, само за нова кола мисля.

М..а му взе ми го измежду пръстите.  И аз само за това си мисля откак грейна слънцето.  Дали пък просто не ми се е прикарало (щото скоро не съм)?  newsm78
Виж целия пост
# 11
Никой ли няма да ни предложи на нас с минзухар, да ни повози на Маруся? Марадона? Вълк?
Виж целия пост
# 12
Заети са със себе си, не стаа. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Никой ли няма да ни предложи на нас с минзухар, да ни повози на Маруся? Марадона? Вълк?

KC, сори, но не искам да си създавам проблеми. Ако я кача в неприлично скъпата ми кола, Маргарита Михнева - Мизи веднага ще почне с неудобните въпроси - от къде толкова пари, платил ли съм толкова данъци и  тн....
Виж целия пост
# 14
Сели, при теб е до природа, явно. Laughing



мдааа Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия