Има ли мами от Обеля?

  • 23 712
  • 226
Здравейте има ли мамита от Обеля, ако е така нека си пишем и се запознаем.
Виж целия пост
# 1
има цяла тема, ще ти пратя линк след малко...но обелчанки сме несериозни.
Виж целия пост
# 2
Хмм, не мога да открия темата, явно никой не е писал отдавна и е изтрита .
Та тъй, да направим втори опит, какво ще кажат останалите?
Виж целия пост
# 3
Ами щом е изтрита ще я подновим, дано сега Обелки да са по-сериозни.
Виж целия пост
# 4
Здравейте бъдещи майки ! Много ми е приятно да се запознаем! Аз се казвам Лилия и съм от обеля -2 . Бременна съм в 5 месец , другата седмица надявам се ще разбера дали е с девойка или с юнак !  Grinning  Ще ми е приятно  да се запознаем , аз съм от сериозните .  Wink  През седмицата малко вечер ми е по-трудно за излизане , на работа съм и пътувам много , но за събота и неделя винаги съм свободна и на разположение ! Лек ден за сега !
Виж целия пост
# 5
Аз съм в селото, синът ми е на година и половина.
Виж целия пост
# 6
Хайде бе, сериозните!
Виж целия пост
# 7
Записвам се! И аз съм от Обеля-2. Мойте мацки са малко попораснали. Каката е на 13, а малката на10. Пожелавам хубав и много усмихнат ден на всички! Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 8
Май не сме много активни обелките.
Ама какво да се прави , с бебе на 40дена ,нямам никакво време, и е много трудно вие повечето знаете.
Лили къде си ? Какво ще е бебето вече разбра ли?
Виж целия пост
# 9
Zdraveite obelski mameta,az jiveeh v Obelq sega sum v liulin i pak moga da si idvam v ObelqBadete po-aktivni  Peace
Виж целия пост
# 10
На Обелки не им се пише
Виж целия пост
# 11
ИЗОБЩО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ
Виж целия пост
# 12
Не е вярно! Naughty Аз искам да пиша. Има ли желаещи за среща? Другата седмица като се позатопли малко може да пиеме кафе някъде. Какво ще кажете за това? Аз съм в къщи и ми е скучно по цял ден сама. Писна ми от зима и студ, то като е студено къде да ходя. Но когато е топличко е друго нещо. Идва ми музата за разходки и срещи. Стига толкова, да не ви досаждам повече с моите проблеми. Приятен ден и от мен! Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 13
еми хайде де да се наканим да се срещнем.Ама то времето се развали, ще чакаме да стане по-хубаво и топличко.
Виж целия пост
# 14
Май не сме много активни обелките.
Ама какво да се прави , с бебе на 40дена ,нямам никакво време, и е много трудно вие повечето знаете.
Лили къде си ? Какво ще е бебето вече разбра ли?

Чакай бре, още не си видяла и началните надписи на филма!
Аз за кафе съм малко сложна. Първо, защото графика ми е променлив /дори в почивни дни/ и второ, защото мойто диване си има маршрут : Площада на селото - Метрото - през Поделението на Обеля 1 и в къщи. Ако го отклоня от тази разходка настава рев и писък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия