Кожен лекар в Бургас?

  • 21 104
  • 12
Добър ден,пише ви едно объркано 19 годишно момиче.От няколко дни имам кожен проблем,малко пари и много притеснения-на кратко,нужен ми е кожен лекар в град Бургас.Можете ли да ме посъветвате към кой да се обърна?Досега съм посещавала(по други причини)д-р Бянова,д-р Йотова и още една лекарка в Транспортна болница,но нямам средства,за да обикалям всички наново.Ако е възможно,препоръчайте някой.Благодаря ви и лек ден!
Виж целия пост
# 1
Сещам се за др.Джелебова, ( 2-ра п-ка), др Капкова, др Радева (св. София)  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря много!Аз отидох при Йотова,но след седмица,живот и здраве,ако не съм излекувана ще пробвам и д-р Радева. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна от д-р Йотова, а съм чувала много хубави отзиви за д-р Катя Паздерова. Майка имаше проблем и веднага и го разреши.
Виж целия пост
# 4
Др. Паздерова, кабинетът й е в кожния диспансер зад 3-та поликлиника
Виж целия пост
# 5
Благодаря за отзивите...аз не съм особено доволна от д-р Йотова.Учтив човек,търпелив,но само защото не й плащам,а съм с талон,не ми помогна изобщо,а побърза да ме отпрати,като ме успокои,че "Може да си пиеш лекарството и 6 месеца,все ще оздравееш."
Но сега мога да отида само при още една лекарка,знаете ли коя да бъде,Паздерова или Радева?
Виж целия пост
# 6
Ходих при д-р Паздерова и съм доволна.Благодаря,че ме насочихте! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Радвам се, че сте останали доволни. Би ли ми казала колко лева е прегледа при нея?
Виж целия пост
# 8
20 лева.
Виж целия пост
# 9
Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 10
Моля,моля  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
zdtaveite i ot men,vijte moq problem e malko po specifi4en,pravq edni uprajneniq za penisa oba4e pri nepravilno ispulnenie na ednoto si napravih strii na onaq rabota pone na takova prili4a,interesuvame spored vas na urolog li trqbva da otida ili na dermatolog mnogo mi e neudobno,6te sum vi blagodaren ako me posavetvate
Виж целия пост
# 12
пиши на кирилица  Peace

и за какво са тези упражнения? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия