вътрешни конци

  • 33 122
  • 56
горе-долу след колко дни падат вътрешните конци?
Виж целия пост
# 1
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug
Виж целия пост
# 2
След четирстия ден лека-полека изпадаха...
Виж целия пост
# 3
Имах вътрешни конци, но не зная кога са паднали.
Виж целия пост
# 4
Имах вътрешни конци, но не зная кога са паднали.

 Peace
Виж целия пост
# 5
Първият път като родих имах беброй вътрешни шевове, но ме шиха със конци от свинска мас и те си се стопиха и аз незнам кога. А втория път имах няколко и ходих да ми ги махат. Беше доста неприятно.
Виж целия пост
# 6
Моите конци бяха кетгът и се стопиха.
Така че, поне удоволствието от махането им ми бе отнето.
Виж целия пост
# 7
благодаря ви за отговорите!
Виж целия пост
# 8
и аз не разбрах кога паднаха
Виж целия пост
# 9
аз също не разбрах кога са паднали.
Виж целия пост
# 10
здравейте на всички  Simple Smile току що се регистрирах и тук мога да се включа с отговор Simple Smile Съветвам те да не чакаш да паднат а да отидеш и да ти ги махнат особено ако те стягат Аз не можах да ги издържа и 5 дена и отидох и ми ги махнаха направо се родих. Иначе зависи какви конци са ти сложили може да паднат и след месеци. Един може да ти падне на 20 ден друг на 3-тия месец.
Виж целия пост
# 11
Имах вътрешни конци, но и аз не помня кога са паднали.
Виж целия пост
# 12
Вътрешните шевове ги правят с конци, които се разграждат сами-не е нужно да ходиш да ти ги махат.При мен паднаха може би месец след раждането.
Виж целия пост
# 13
Моите шевове бяха с конци, които се разграждат , но  лекаря ми ми беше разказвал , за някакви, които по принцип са забраени за използване В ЕС, но в много болници си ги ползват и те май не бяха от разграждащите се .
Виж целия пост
# 14
Вътрешните шевове ги правят с конци, които се разграждат сами-не е нужно да ходиш да ти ги махат.При мен паднаха може би месец след раждането.



Точно така,не ти ги махат,и не се усеща кога се разгражат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия