Новият сайт на Mebelikirev.hit.bg

  • 2 478
  • 18
Момичета днес видях,че сайта е обновен.Пускам темата само за свединие,някой да не се чуди че някоя снимка не се отваря.
Всичко хубаво.  bouquet
Виж целия пост
# 1
тия пък кои са?
поне пусни работещ линк
Виж целия пост
# 2
http://mebelikirev.hit.bg/
Виж целия пост
# 3
Как ви се струва момичета сайта,харесва ли ви.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Извинявай, ама този, който е правил сайта, за правопис чувал ли е. Пък ако той не е, не знае ли, че има хора, които с това си вадят хляба. Аман от професионалисти във всички области. Аз например от шиене не разбирам и затова ходя на шивач!
Виж целия пост
# 5
някой път не от уеб дизайнера
Виж целия пост
# 6
някой път не от уеб дизайнера

Кой "път" и какво "не"? Нищо не разбрах!
Виж целия пост
# 7
Ми някой път малките грешки който и аз виждам че са допуснати и поправими не се дължат само на дизайнера който го прави.
Виж целия пост
# 8
Аз малки грешки тук не виждам, виждам само много грешки! И мисълта ми е, че уеб дизайнерът може да не е напълно грамотен откъм правопис и техника на набиране на текст, но за тази работа си има други специалисти! Когато човек иска нещо да бъде направено както трябва, струва ми се, че е добре да ползва услугите на други хора там, където неговият професионализъм не достига!
Виж целия пост
# 9
права си напълно,а като изключим многото грешни неща.Как ти се струва.
Виж целия пост
# 10
Това мнение обикновено струва пари! Има много над какво да се работи по сайта!
А и подобни теми май не са добродушно посрещани тук!
Успех!
Всъщност струва ми се, че ти си правила сайта, като гледам твоите грешки тук  Wink
Виж целия пост
# 11
ама човека на който са кошарите го познавам,просто иска малко мнения това е.Лека вечер.
Виж целия пост
# 12
Като гледам сайта е много зле откъм изработка и няма никаква информация  Peace  като го довършите тогава показвайте.  Peace   Успех

Ma4o  ти се дразниш от неграмотните хора които пишат тук   Crossing Arms   а мен пък ме дразнят такива като теб дето първо  се мислят за велики и второ да се заяждат в темите  супер много дразни  Naughty   като не ти харесва просто подмини и не пиши  .
Виж целия пост
# 13


Ma4o  ти се дразниш от неграмотните хора които пишат тук   Crossing Arms   а мен пък ме дразнят такива като теб дето първо  се мислят за велики и второ да се заяждат в темите  супер много дразни  Naughty   като не ти харесва просто подмини и не пиши  .

Теб и твоите констатации относно мен наистина ще ги подмина! И, моля, не ми размахвай пръст!
Виж целия пост
# 14
След като не е готов напълно сайтът защо се търси нашето мнение  newsm78?А и цени не виждам-което е доста важно  Rolling Eyes.Ами  довършете го с всичката необходима информация и успех  Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия