Майки на четвъртокласници в 38-о, 112-о или 42-о СОУ - София

  • 2 214
  • 4
Колебая се между тези три училища за момента; едното ни е до блока, другите две са в близкия за нас център.
Моля за повече информация, за да мога да избера както трябва.
Интересува ме какво можете да ми кажете за учителките на вашите деца (те поемат наесен първи клас) - интересно ли преподават, какво правят, ако децата не насмогват с материала, а пък на други им е скучно, как стои въпросът с дисциплината в междучасията, какви извънкласни неща се организират, добра ли е занималнята.
Виж целия пост
# 1
Цитат
Ako iskate mnenie za 42-ro SOU- pishete kakvo vi interesuva tochno- moeto dete beshe tam 1-4 klas.Na lichni molq.

Ако искате мнение за 42-ро СОУ- пишете какво ви интересува точно- моето дете беше там 1-4 клас.На лични моля.

----
Моля, пишете на Кирилица!
Виж целия пост
# 2
Анда,записа ли си детето вече в някое училище и кое?аз всъщност имам въпрос за 42ро училище х.димитър имаш ли някъкви итзиви за него и за учителките,които сега поемат 1ви клас?ПА ПРИНЦИП МИСЛЯ ТАМ ДА Я ЗАПИША МОЯТА ДЪЩЕРЯ,НО ИСКАМ да разбера неща повече за там.
Виж целия пост
# 3
Доволни сме от 38-мо. Подготовката е солидна/поне до 4-ти клас/, дъщеря ми си обича класната и училището. След първи клас, дойдоха няколко деца от частни училища, недоволни от подготовката там. Не съм се интересувала кои са тези училища. Занималнята е до 4-ти клас и тази година посещаваме частна, която е много близо до у-ще. Между другото, живеем точно срещу 42-ро, но нямам представа как и колко се учи в това у-ще.
Виж целия пост
# 4
moiat savet,kato u4itel na parvoklasnitsi-ne se lajete po reklamata za angliiski ezik i .,vav vsiako u4ili6te se izu4ava,a sa6to i leten otdih,zeleni u4ili6ta...daite si detsata blizo do doma,kadeto jiveete-tam deteto poznava po-ve4eto si sau4enitsi,po-barzo se adaptira,vav 2-3 klas ve4e 6te e samostoiatelno,a i e po-spokoino v kvartalnite u4ili6ta.Znaete li kakva ludnitsa e v dvora na 112-to-Angliiska i 112 zaedno v mejdu4asia,palen haos,a blakanitsata sutrin i ve4er po gradskia transport,a zadrastvaniata,vreme,v koeto,deteto vi 6te po4iva i 6te poigrae...roditelski savet!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия