Пак иска да яде по-често

  • 349
  • 4
Здравейте!
От около месец и нещо Криската си разреди храненията през 4-5 часа (преди това ядеше през 2 и наддаде 1,5 кг). Сега обаче, от няколко дни, иска да яде по-често. Проблемът е, че гърдите ми "свикнаха" да забъркват млякото на по-дългите интервали и сега, когато си поиска детето, се налага да й давам и от двете, че да се нахрани. И до следващото хранене пак не са пълни и така... Знам, че ще се увеличи лактацията при по-честа стимулация и изобщо не мисля да давам добавки - детето е добре на тегло, може да погладува малко, нищо няма да й стане. Но все пак след колко време ще се нормализира производството в съответствие с нуждите й? Сутрин издържа повече, но вечер често-често иска да си хапва и започва да се нервира като няма достатъчно...
Виж целия пост
# 1
На мен това ми говори за криза на растежа, поп ринцип най-късно до седмиица трябва да отшуми, разбира се ако си я кърмиш постоянно, както и правиш.
А това, че досега си я кърмила само от едната гърда е хубаво, но нищо не ти пречи занапред да предлагаш и двете. Всъщност, организирай нещата така, че на теб да ти е удобно.

А в тези жеги може да иска да суче по-често заради по-бързото изразходване на течностите при потенето. При нас например е точно така.
Виж целия пост
# 2
Ели иска да суче по-често заради горещините.  Нощем се буди през 1.5 - 2 часа  Sad 
Виж целия пост
# 3
Сигурно е от жегите! Пие ли вода?
Благовест не пие вода и сега доста често го кърмя. И аз давам и от двете.
Щом кърмиш на поискване производството скоро ще се регулира. Понеже бебока не суче нощем гърдите ми сутрин са доста бомбастични  Shocked, а преди не беше така  Wink
Виж целия пост
# 4
Звучи логично да е от жегите, нокато й давам вода, едва смуква, иска си кърма детето. А напоследък сутрин не са ми чак толкова препълнени гърдите. Надявам се и това чудо да е за три дни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия