мехурчета върху устните на новородено

  • 2 550
  • 7
Здравейте!След хранене по устните на бебка,която на 12 дни се появяват мехурчета,приличащи на пришки.Само върху горната устничка са и все едно са пълни с водичка.Какво може да е?
Знам,че е най-добре да се консултирам с лекар,но все пак искам да питам дали се е случвало и при вашите бебета.Не изглежда да има болка - храни се нормално.
Виж целия пост
# 1
Кърмиш или храниш с шише?
Виж целия пост
# 2
Чувала съм, че при бебчетата може да се получи мехурче в средата на горната устна, вследствие на сученето. Не е повод за притеснение.
Виж целия пост
# 3
Кога изчезват, от колко време се появяват? Да не те стряскам, но може да е херпес. Стискам палци да не е, идете на лекар е моят съвет.  Peace
Виж целия пост
# 4
Храним се с шише!Според мен не е херпес.Появяват се след хранене.Първо беше само едно мехурче по средата на горната устничка,а от вчера се появиха още няколко,които се пукнаха сами слегр,д като се нахранихме - близо час след това.Пукнати са като сухи люспички.НЕ са групирани на едно място,нито са болезнени или зачервени.
Виж целия пост
# 5
Ясно. Но все пак бих се консултирала. Ако храниш със силиконов биберон, опитай с каучуков - те са много по-меки, явно й е много деликатна кожичката.
Виж целия пост
# 6
Храня със силиконов,да.От каучуков въобще не може да засуче!
Виж целия пост
# 7
Скоро  имаше  подобна  тема  но  нещо , не  мога  да  я  намера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия