Някой ползвал ли е Mustela крем за стрии?

  • 1 857
  • 12
Аз се мажа с него, но не от началото на бременността по един път на ден. Дано има ефект....споделете опит Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ползвах го, но ефект нямаше. ))))
След като родих и си погледнах корема (а родих в 7ми месец), направо ми се дорева в първият момент.
Имаше 2-3стрии, но бяха доста дълбоки.
Виж целия пост
# 2
Аз също съм го ползвала и съм доволна. Не съм получила нито една стрия по веме на бременността.
Започнах да го използвам от 4-тия месец. В последните месеци се мажех поне по 2 пъти на ден.
Но пък за цялата бременност качих 9 кг, и коремът ми не беше голям. 
Виж целия пост
# 3
И за го ползвах, както и този на Чико. Като цяло нямам стрии, на корема имам само една, но на задната част на бедрата, където не съм се сетила да се мажа имам ...кремовете за стрии са хубави, защото подобряват еластичността на кожата и при всички положения дейсват добре, но не съм сигурна, че са гаранция за липса на стрии. Според мен е индивидуално, виждала съм жени, които буквално са целите със стрии и такива, които са родили по две, три деца и нямат нито една.
Виж целия пост
# 4
По принцип зависи от кожата, не от кремовете! Wink
Ползвах този крем и през двете бременности.  Стриите определено избледняват от него. Не знам дали предотвратява появата на нови, обаче.
Леко раждане и здраво бебче!
Виж целия пост
# 5
Ползвах го за корема от 4 месец до раждането и съм доволна. За гърдите и краката ползвах Galenic, от който също съм доволна, но съм на мнение, че зависи по принцип от еластичността на кожата ви. С Mustela се мажех по 3 пъти на ден, а с Galenic по 2.
Леко раждане ви пожелавам!
Виж целия пост
# 6
Според мен дали ще имаш стрии зависи от това какъв тип кожа имаш..аз съм се мазала не повече от 5 пъти и нямам стрии...точно с мустела пробвах и получих невероятен обрив навсякъде, където се бях намазала..на теста за алергия към упоиката споделих, че това ми е единствената подобна реакция на организма, а доктора ми каза, че много мами се изриват от мустела...явно има някаква съставка, която лесно предизвиква алергична реакция при някои типове кожа..
Виж целия пост
# 7
 Много зависи каква ти е кожата. Аз съм се мазала само с олио на Нивеа през цялата бременност. Нямах никакви стрии, а пък съм много слаба и коремът ми беше изхвръкнал напред като гюлле. Но като родих ми се появиха няколко стрии по гърдите, мазах се с крем на Дева и след като приключих опаковката, стриите изчезнаха. Невероятно, но факт. Може би най-важна е своевременната намеса.
Виж целия пост
# 8
Крем Дева? Специално за стрии ли е? Аз съм чувала за бебешката козметика на Mustela, че предизвиква алергични реакции, пък този за стриите поне на мен ми понася Simple Smile И аз съм слаба, пък ще видим какво ще стане  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
За пръв път чувам, че Мустела може да предизвика алергични реакции. Специално от бебешката козметика съм много доволна, а серията за бременни не съм ползвала. Бебето ми беше с атопичен дерматит и дерматолог ни изписа продукт на Мустела- Стелатопиа се казва. Така че си мислех, че е за чувствителна кожа.
А кремът на Дева е специално за стрии.
Виж целия пост
# 10
Всичко е до кожа....
Иначе по темата - да, ползвала съм го и бях доволна...нямам никакви стрии, освен 2,3 мнооого леко забележими Flutter
Виж целия пост
# 11
Продължаваме да се мацаме тогава  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Сърничката вземи си и Дева,поне е ефтин и мацай смело Grinning
Аз от третия месец до края,мажех с него по един път на ден,пу-пу нямам нито една стрия Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия