Кога махнахте нощния памперс?

  • 3 740
  • 50
Моя син е на 2год. и 5месеца, а вечер дори прелива от него, та се чудя кога махнахте нощният памперс на вашите деца newsm78?
Виж целия пост
# 1
Още не сме го махнали CrazyПрез май прави три години.
Виж целия пост
# 2
И двете ми деца започнаха да се събуждат със сух памперс на около 1.5 г. Но окончателно го махнах 2-3 месеца след дневния.
Виж целия пост
# 3
Още не сме го махнали... още е мокър и няма как.
Виж целия пост
# 4
Още не съм.... нямал е до сега нито един сух памперс сутринтта....а хич не искам да се занимавам със среднощни преобличания, смяна на чершафи и т.н....ще го поизчакам до лятото...после ще видим....
даже в градината следобяд  поне 1 път седмично  се напишква....цяла нощ няма как да изтърпи.... на всичко отгоре не се и буди ако е мокър.....
Виж целия пост
# 5
Моята дъщеря е на 3 години и 7 месеца и все още е с памперс през нощта,дневния го махнахме отдавна преди около година ,но с този през нощта незнам как  ще се справя,но засега ще изчакам лятото и ще започнем опитите.
Виж целия пост
# 6
около 2 -я рожден ден махнахме дневния окончателно а нощния след около два медеца но преди да навърши 2 повечето сутрини си бяхме сухи,освен ако не прекалява с сирене и маслинки вечер на вечеря
Виж целия пост
# 7
На голямата към 2 год.Малката още е с памперс през деня,а махането на нощния ме изглежда недостижима мечта  Crazy
Виж целия пост
# 8
На каката към 3 год. ама със много мъки.
Виж целия пост
# 9
Ние  сме  почти  на  2.3  месеца и  още сме  с  памперс.Неще  да  казва  и  това  е.Когато  сме  в  къщи  е  без  и  го  преобличам  но  ,на  вън  му  слагам.Няколко  пъти  през  нощта  е  сух  ,но  по  някога  даже  пропуска.Незнам   как  ще  се  отучваме  само  да  се  затопли  и  се  почва  на  ново.Едно време  като  е  нямало  памперси  май е  било  по  добре.
Виж целия пост
# 10
На 1 г. и 4 м.
Виж целия пост
# 11
Малко преди 3 години се престраших да го махна, макар, че поне 3 месеца , че и повече преди това не се напишкваше нощем, но мен все ме беше страх, че точно като го махна и ще се изпусне.
На практика никога не съм го будила или той да е ставал да чурка нощем. Такъв си е рядко пишка, но по много. Може да се каже, че аз като възрастен ходя по често до тоалетната , отколкото той.
Виж целия пост
# 12
Още не съм го махнала.   Whistling
Виж целия пост
# 13
На две години махнах дневния и около един месец вечер слагах на дъщеря ми памперс,въпреки,че сутрин винаги беше празен.Просто ме беше страх,че точно вечерта когато не го сложа тя ще се изтърве.Една вечер беше при майка ми и забравих да пратя памперс и оттогава не съм й го слагала т.е на 2 ,1 месец.
В момента синът ми е още и с дневен и нощен.
Виж целия пост
# 14
На две години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия