Топ дизайнер

  • 2 226
  • 9

7-кратно номинираният за награда „Еми” риалити сериал „Топ дизайнер” дава възможност на начинаещи и напористи дизайнери да стартират кариерата си в модния свят. С голям успех и широко разпространение рилити сериалът „Топ дизайнер” се налага като едно от най-гледаните и коментирани телевизионни предавания.
Всеки сезон група талантливи модни дизайнери, избрани сред хиляди желаещи, се състезават в креативни и творчески предизвикателства, за да може един да спечели уникалния шанс да покаже какво може на Седмицата на модата в Ню Йорк.
Супер моделът Хайди Клум е начело на цяла поредица от светила в модната индустрия, сред които е топ дизайнерът на дамско и мъжко облекло Майкъл Корс и модният редактор на списание „Elle” – Нина Гарсия. Те изпълняват ролята на жури  и индустриални ментори, натоварени с тежката задача да изберат и шлифоват начинаещите дизайнери. Тим Гън – шеф на творческия отдел към „Liz Claiborne, Inc.” - пък участва в ролята на наставник на състезателите.

15 участника ще бъдат отсяти, за да останат накрая финалистите, които да покажат собствените си модни линии пред публика, съставена от основни движещи фигури в модната индустрия.
Част от наградата на победителя е специална статия за него в списание „ELLE” и 100 хиляди долара кеш от TRESemmé, за да може да стартира своя собствена модна линия, както и да продава продуктите си в Bluefly.com.


Участниците в новия сезон
Виж целия пост
# 1
Снощи го хванах, и що-годе ми хареса. Но не мисля, че ще имам време да следя още едно риалити...Ще видим.
Виж целия пост
# 2
Гледала съм 3, 4 и 5-ти сезон Simple Smile
Супер е шоуто! Засега любимец ми е победителят в 4-ти сезон  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Направо да не повярваш колко талантливи хора има. Страхотни модели правят.
Виж целия пост
# 4
А,по кой канал го дават? Blush
Виж целия пост
# 5
А,по кой канал го дават? Blush

По нова телевизия
Виж целия пост
# 6
Ако не се лъжа, това са участниците от 3-ти сезон. Него го даваха до по-миналата седмица събота и неделя от 14:00 по НоваТВ. И след това започнаха излъчванията на 4-ти сезон, дадоха 2 епизода (за последно сега в събота, а в неделя нямаше). Да не би да са сменили часа на излъчване и затова да не успях да го намеря в програмата. newsm78
Виж целия пост
# 7
Ако не се лъжа, това са участниците от 3-ти сезон. Него го даваха до по-миналата седмица събота и неделя от 14:00 по НоваТВ. И след това започнаха излъчванията на 4-ти сезон, дадоха 2 епизода (за последно сега в събота, а в неделя нямаше). Да не би да са сменили часа на излъчване и затова да не успях да го намеря в програмата. newsm78
Не са. Просто бяха решили явно филми да дават....дано другата седмица да има и двата дена серии Wink
Виж целия пост
# 8
А дали  качват сериите някъде,че ги изпуснах миналата седмица
Виж целия пост
# 9
аа кой спечели ? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия