Трябва ми хотел с вана....................

  • 4 062
  • 21
Здравейте, момичета Simple Smile
Много ви моля за помощ по повод масовата истерия за Св. Валентин, която  уви обхвана и мен...
С мъжът-Слънце решихме да се поглезим с романтичен weekend  и гласувахме единодушно за луксозно изживяване с вана, дестинация или Созопол или Хисаря.
Последните два часа изкарах в безпаметно и безрезултатно ровене в нета.
Ако имате достоверно инфо със съответните референции ще ви бъда безкрайно благодарна ; )  bouquet
Виж целия пост
# 1
Честно казано не разбирам питането ти? Какво имаш предвид - в банята да има вана ли? Или хотела да предлага разни спа екстри за двама  във вани?
Хотели с вани в стаите - почти всички реномирани 4,5 звездни.
Виж целия пост
# 2
В хотел Хисар сме били в новата част, където в стаите има вана. Но водата е минерална, не е никак топла за "киснене" във ваната.
Виж целия пост
# 3
https://http://www.galbahotel.com/informations.htm


Ето едно предложение,стига да не е вече резервирано от други влюбени!
Виж целия пост
# 4
Вие май искате да правите чук - чук във Ваната А А А А????? Grinning Mr. Green Mr. Green Heart Eyes
ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ !!!
По темата - Азалия Сириус Св.константин
Адмирал Астера  Ермитаж - Зл.пясъци
Виго- Несебър
Във Велинград - 99% са с вана от по-хубавките!!!
И не правете много мехурчета от секса... Mr. Green Blush
Виж целия пост
# 5
По стандарт всеки хотел от 4* нагоре включително, трябва да има вана и според мен си имат. Друг е въпроса, каква е ваната! Обичайно аз, с ръста си от 167см се събирам със свити колене и водата не ми покрива и пъпа дори, за двама души да не говорим..... Ако ще пиете шампанско във ваната и т.н., то имайте предвид да си вземете стая с джакузи или нещо подобно - има такива стаи по не чак толкова претенциозни хотели, дори разни семейни хотели из планините. Стандартна вана няма да ви свърши работа.
Виж целия пост
# 6
Стандартна вана няма да ви свърши работа.

Точно това се замислих и аз!
Поне да е джакузи или от тези по-големите вани......иначе ще можете само да се изкъпете, без други екстри  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И пак зависи какво джакузи,защото в хотел Хавана на златните си е обикновенна вана която прави мехурчета Sad провал пълен..
Ермитаж и Астера би трябвало да са супер,нови хотели са...
Виж целия пост
# 8
Ами аз досега не съм виждала баня без вана в хотел.А защо ти е Созопол?В момента то е нищо,едно село с много строежи.
Виж целия пост
# 9
Chanel , явно си ходила само в 5* хотели  Grinning  И в курортите и градските 3* хотели са с душ кабина.
Виж целия пост
# 10
А,само в 10 звездни ходя аз.Чакай да се разпиша в темата за лукса.
Виж целия пост
# 11
Всичко добре, само Созопол как можа да наречеш нищо?
В Стария град няма никакви строежи и не го заменям за нито едно място на света, дори през зимата.

Виж хотел Диамант, близо до Мелницата - работи целогодишно, по Коледа бях в България и се отбих, затова знам.
Виж целия пост
# 12
В Спа хотел Хисар**** град Хисар има вана в стаите. Преди един ден бяхме там с мъжа ми и останахме много доволни. Комплексът е супер. Само дето няма интернет и  закрития басейн е доста дълбок. Но за интернет не сме се сетили а и басейн не ни липстваше защото в стаята за релакс имаше страхотно басейнче с топла вода където да влезеш да разпуснеш.  Peace
Виж целия пост
# 13
Созопол извън сезона,е едно обикновено село.
Виж целия пост
# 14
На мен пък ми селянее най-много в сезона, ама вкусове всякакви..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия