Слави Трифонов и Емануела май са гаджета...

  • 13 821
  • 150
http://life.dir.bg/2009/02/09/news3973850.html
Тя уж го отрича ама гузен негонен бяга.
Инфо от преди 2 седмици - Едни приятели са почивали в Палас на Св.Константин и Елена и са ги засекли в хотела но и двамата доста са се крили.
Иначе са хубава и симпатична двойка като се замисля! newsm78 newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 1
е, поне разбрах коя е емануела.
преминала през целия процес , за да стане звезда.  hahaha
Виж целия пост
# 2
Да са живи и здрави.Лично аз съм върл фен на Слави и много му се кефя.Харесвам и Емануела, сладка и забавна е.
Виж целия пост
# 3
Да готина двойка са и тя е много секси! Peace
Иначе е класическа фолк звезда спор няма. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 4
интересно Thinking
Виж целия пост
# 5

Много. Сън не ме хваща.
Виж целия пост
# 6
"Това са думи на певици, които нямат смелостта да преминат през целия процес, който те прави звезда. Не може от втория месец вече да изместиш установени имена. Думите им са злобни нападки и обиди срещу добри момичета”, категорична е скандалната араджийка."

Аз само не разбрах тя ли е доброто момиче, защото може доста да се поспори по този въпрос. И би ми било много интересно да разбера какъв е този процес през който трябва да премине една певица от фолка, аз се сещам само за един, ама тя вероятно НИКОГА не би направила нищо лошо, не за друго, а защото  е "добро момиче". Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз още в шоуто му като я гледах на Слави му светеха очичките .... Grinning Mr. Green
Виж целия пост
# 8
      Познавам мацката бегло, останах с много добри впечатления от нея. Скромно и красиво момиче ми изглежда "на живо". Дано са щастливи заедно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Сладка и забавна, яко Joy Това момиче е единица мярка за простота и не го казвам, защото мразя чалгата, има тук таме в бранша и по някоя с наченки на мозък. Тя определено не е от тях Laughing
Слави не е глупав мъж, нито е опрял до едното чукане. Какво й е харесал, чудя се просто newsm78
Те си знаят де Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Това момиче е единица мярка за простота и не го казвам, защото мразя чалгата, има тук таме в бранша и по някоя с наченки на мозък. Тя определено не е от тях Laughing

Потвърждавам. Не за друго, а защото в основното училище ми беше съученичка. Не блестеше с особен интелект така да се каже Mr. Green Който не учи - става фолк певица от нейния ранг.
Виж целия пост
# 11
Мдаммм, чудна двойка. Кретен с к***а.

преминала през целия процес , за да стане звезда.  hahaha
Това като го прочетох щях да падна от стола.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Това момиче е единица мярка за простота и не го казвам, защото мразя чалгата, има тук таме в бранша и по някоя с наченки на мозък. Тя определено не е от тях Laughing

Потвърждавам. Не за друго, а защото в основното училище ми беше съученичка. Не блестеше с особен интелект така да се каже Mr. Green Който не учи - става фолк певица от нейния ранг.
  Не сте прави,ама хич! Неведоми са пътищата на любовта!
Виж целия пост
# 13
МАРИЯНКАА мине не мине време и хоп, изненадваш ни с някоя жизненоважна информация.
Добре, че си ти. bowuu
Виж целия пост
# 14
ами хУбУ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия