Отзиви за хотел "Тялото" на яз. Батак???

  • 11 746
  • 23
Това ми е въпроса -  идглежда интересно на сайта, но ми се ще някой който е бил там, да сподели!
Ето и самия хотел
http://www.hotel-thebody.com/g8.html
Виж целия пост
# 1
изглежда много добре  Thinking
Виж целия пост
# 2
твърде бяло, не е ли Simple Smile, иначе- интересно.
Виж целия пост
# 3
Красиво е, но ми изглежда стерилнно,  newsm78 все едно болница с толкова бяло. А за природата- нямам думи. Божествена. Но не съм била там. Само от снимките на сайта са ми коментарите.
Виж целия пост
# 4
Ааааа, ще го посетя аз явно  Crazy
И на мен ми е малко в повече бялото, ама знам ли, може и да отпуска..... newsm78
 Аз квато съм шматка и по-бяло трябва да ми е  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ааааа, ще го посетя аз явно  Crazy
И на мен ми е малко в повече бялото, ама знам ли, може и да отпуска..... newsm78
 Аз квато съм шматка и по-бяло трябва да ми е  Mr. Green

няма лошо Grinning- фенка съм на White Room на Клептън

Колко е далеч от Беглика? Аз търся нещо около този язовир.
Виж целия пост
# 6
Ааааа, ще го посетя аз явно  Crazy
И на мен ми е малко в повече бялото, ама знам ли, може и да отпуска..... newsm78
 Аз квато съм шматка и по-бяло трябва да ми е  Mr. Green
не съм посещавала такъв тип хотел, но на мен много ми харесва това бяло  Laughing
Виж целия пост
# 7
Някой да се е разходил междувременно до хотела?  Wink

Други оферти за Батак около язовира?
Виж целия пост
# 8
Този хотел е в местността "Дъното", т.е. където е стената на язовира. Там все още е хубаво(особено за риба), не е презаселено и презастроено, като в Циговчарк.  Хотелът лично на мен ми изглежда очарователно, още повече че пише че е семеен, пък със спа, брех.
Виж целия пост
# 9
Мдааа... Мерси, Сиренце. Мен само ме притеснява бялото дали ще е бяло, след като си тръгнем оттам с двете деца.  Crazy Laughing

А за вилно селище Уют имаш ли някакви познания?
Виж целия пост
# 10
Бяхме миналия уикенд там с децата и препоръчвам хотела, в който отседнахме. Ето линк:

http://hotel-eterno.com/

Има прекрасен изглед към язовира и към Цигов чарк. Далече е от пътя и съответно е тихичък и уютен. Чистичко семейно хотелче. Супер за почивка.
Виж целия пост
# 11
А някой ходил ли е в Семеен хотел "Лидия"? Смятам следващите почивни дни да сме там.
Виж целия пост
# 12
Отлично представяне в интернет!...Прекрасна природа!...Но с това се изчерпват приликите с действителността.А,да и бялото наистина е бяло - всичко - пода,тавана,стените,коридорите - като в зловеща лаборатория от бъдещето,иначе интериорът е напълно изчистен- няма да намерите дори една чаша за вода.Още от входа личи ,че продължават довършителните работи,рецепция няма,"басейнът"е в процес на 72-часови проби."Ресторантът" повече напомня на столова.Не коментирам прозорците на скосения покрив ,без щори(не ви трябва сауната ,която не работи - в стаята може да се постигне подобен ефект при 30 градуса навън).И за този "домашен уют"плащате 75лв.на вечер(за стая с 2 легла),за които разбира се не получавате никакъв фискален документ.А,ако искате 3-годишното ви дете да спи отделно ,пригответе още 15лв.за походното легло,което ще получите.
  Ако пък сте решили рано сутрин да метнете въдици в язовира,не си правете труда - входната врата е заключена...И още една подробност от модерния"дизайн"- вратите на стаите се отварят навътре(противно на всички противопожарни правила).Ако искате съвет - по-добре си вземете палатка и ако си намерите местенце,изкарайте една романтична нощ под звездите,край язовира. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
http://www.rezervaciq.com/hotel_olimp_cigov_chark.html
ние ще бъдем в тази къща  края на август,дано всичко е ок. не бих могла да го препоръчам защото още нямам впечатления. Peace
Виж целия пост
# 14
Абе хора, как може банята и тоалетнта да се рекламират като "Екстри"?  newsm78..... 21-ви век сме все пак. Имам пред вид последния линк.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия