Не само ние сме пристрастени

  • 530
  • 6
И Салма е пристрастена към кърменето


http://www.dnes.bg/article.php?id=65592
Виж целия пост
# 1
И ние сме пристрастени!

Хубаво е, когато известните личности не само рекламират, а и помагат за истинските неща!
 
Неу ми е най - любимата актриса, но ми се издигна в очите!

Браво Салма, браво на всички пристрастени!
Виж целия пост
# 2
Браво на Салма!  Peace Хубаво е да се дава подобен пример, а не всичко да е просто PR. Защо ли веднага се сещам за така наречените български звезди, които в телевизионни интервюта твърдят, че кърмят,а в същото време бутат шишето. Може пък да е с кърма, нали? newsm78
Виж целия пост
# 3
Пак съм аз - сега се сетих - в предаването на Венета Райкова, което не гледам по принцип, но гледах специалното издание за майките - еми там и Емилия и Мира Добрева и май имаше още като са им забутали шишета с вода и мляко на тия бебета, така тъпо ми стана. Поне да бяха прекъснали интервюто, да ги нахранят и усспокоят, пък после пак - нали така или иначе не е на живо? Жив Пи Ар на АМ... Български звезди - ха - ха!
Виж целия пост
# 4
Пак съм аз - сега се сетих - в предаването на Венета Райкова, което не гледам по принцип, но гледах специалното издание за майките - еми там и Емилия и Мира Добрева и май имаше още като са им забутали шишета с вода и мляко на тия бебета, така тъпо ми стана. Поне да бяха прекъснали интервюто, да ги нахранят и усспокоят, пък после пак - нали така или иначе не е на живо? Жив Пи Ар на АМ... Български звезди - ха - ха!

Ха,ха. Joy По случайност съм журналист и с двете съм правила интервю по повод раждането на бебетата им и двете твърдяха, че кърмят. Но важното е, че поне го твърдят за да може младите майки, които са им фенки да се замислят по въпроса.
Виж целия пост
# 5
браво на Салма! а за БГ звездите какво да кажа- първо то пък едни звезди...и второ, аз гледах (пак в гореспоменатото предаване) първото интервю на Емилия след като роди. казаха, че детето било на 40 дни. "Звездата" твърдеше, че в"в началото" е кърмила, но от "няколко седмици" е спряла, за да може по- бързо да възвърне формата си  Shocked . сега една проста математика показва, че щом детето е на 40 дни, а тя от няколко седмици не кърми...  newsm78 май няма да е кърмила много време. ама хайде холан- и тя била кърмила!
Виж целия пост
# 6
То заприлича малко на чат от моя страна ама пак да кажа:
Ама как кърмят като Емилия му буташе шишето с мляко, не вярвам да е изцедена кърма! А и след просстата сметка, направена от Мари.... Joy

Но нищо, радвам се, мила Афинора, че поне като си ги интервюирала са казали, че кърмят, ама що не го показаха.... пусти срам, ама то не е и срам, ние почти изцяло сме виждали гърдите на Емилия.

Уточнявам, че НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ тази певица, харесвам песните и и нея самата, голяма сладурана е, има и глас, просдот я давам като пример за БГ - звезда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия