Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 4

  • 20 190
  • 297

МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕ ПОНЕ ТОЗИ ПОСТ И АКО Я НЯМА ИНФОРМАЦИЯТА ТУК В ТОЗИ ПОСТ ТОГАВА ПИТАЙТЕ - МОЛЯ ВИ ДА НЕ СПАМИ ИЗЛИШНО  Praynig Peace
Здравейте  Hug За да не се задават едни и същи въпроси и едно и също да се отговаря,отварям нова тема,и добавям още малко инфо от предната ни тема /втората Peace/
Не правя никаква реклама просто обобщих от старите тема в кой градове има карти за играта на Памперс,и най честите въпроси  Peace
От старите теми-къде има карти:
Големите Детски специализирани Магазини
София - Щъркел, ул.Нишава, Жабчо, в Надежда-Джшджо и Топчо, в Овча Купел 2-Рума, кв.Света Тройца в новата кооперация срещу 345, бул.Тодор Каблешков-Голям детски хипермаркет до бензиностанция Лукойл, Мара Бунева №52- м-н Мишел
Пловдив - Щъркел, Вис Виталис, Дачи
Варна - Щъркел, Санита, Дрогерия Дермалайт, Смърфи, в предпоследния м-н /считано от светофара/ на редицата на гаражите на Колхозния пазар /май се казваше - Депо бебе център
Бургас - Полием, Синди, Тема
Русе - Слънчо, Далисимо, Щастливо бебе срещу Странджата
Стара Загора - Ам-Ам, Па-Па, Бебе, Пиеро, малко магазинче в кучешката градина
Враца - Мечо Пух
Велико Търново - аптека Асклепий, кв.Чолоковци-аптеката до СВА
Казанлък - Бамби, Мечо Пух
Сливен - Рошкото-срещу градинката
Монтана - бебешки магазин зад Billa
Шумен - Том и Джери
Сандански - Банбино
Плевен - Магазинчето е в уличката на бившия куклен театър или вдясно на МОЛ-а, зад р-т Централ

Често задаваните въпроси:

Копвам от старата тема направо: Peace
Относно тези, които са пратили за проходилка, а поради изчерпана наличност ...не можете да получите...ЩЕ ВИ ЗВЪННЕМ, за да си изберете комбинация от другите играчки равностойна или по малка от 90 точки. Това е решението на Проктър и Гембъл. Ще започнем да ви се обаждаме, след като изпратим и последната проходилка. Вероятно след седмица до десет дни.
Видях на едно-две места...предположения, за нови количества проходилки....НЯМА НИЩО ВЯРНО В ТОВА...писах ви вече, че количествата посочени в правилата са ОКОНЧАТЕЛНИ.



За Турските памперси - Prima са казали че може на 20мечета да има 3-4Турски мечета
Разликата на Турските че на мечетата пиша Actif bebek , а на БГ- Active baby
А за UNISEX направо от предната тема копвам - Да, може да използвате "UNISEX"...след като важат турските мечета е редно да важат и гръцките

Оранжевите опаковки от памперси Нямат мечета, само от мокрите кърпички

1мече от памперсите е равно на 3 точки
1мече от мокрите кърпи е равно на 1 точка

За Плуващо пате са 18 точки
За Пеещите-вибриращи играчки са 36 точки
За Жирафа са 60 точки
За Уокъра са 90 точки

С 1 плик е за 1 играчка,имаме право на 2 играчки да играем

Няма правила за какви играчки играете - може да са 2 еднакви,но разбира се с 2 плика
От промоционалния плик - праща се само картата със съответните залепени мечета /разбира се мечетата за играчката която искате/ и плика който е адресиран до К.Д.
Някой пращат плика като си е така /без марка/,други го пращат - препоръчително или с обратна разписка,но това си го решавате вие.  Peace

Може да изпратите картата и в обикновен плик, просто тогава "отговорността за изписването на адреса е на подателя", както беше писал Ninny.
А иначе адресът е:
Кеър Дайрект ЕООД
ПК 16
1766 София
Рязбира се и марка трябва да си сложите Peace



Предложения за лепенето на мечетата с - Двойно залепващо тиксо, Секундно, Сухо /стик/, Тиксо /парченце малко и завито на кръгче/   Peace

Цифрите на самото мече - не означават точките,а колко памперса има в пакета памперси или мокри кърпи.И на мечетата от памперсите има и друго номерче - то означава размера на памперса.

Тази година куриерската фирма която ви доставя играчката е пак Сити експрес.

В сайта с правилата има нещо ново :
Залепете броя на мечетата, които се изискват за играчката, която искате да получите за вашето бебе, върху картата за лоялност, която сте получили вкъщи по пощата (Януари – Юни 2009) или в магазините (Януари 2009).

Телефона на който си поръчваме картите е 02/4899491  /много се чудех да го пиша ли, но ми омръзна през 2-3 стр. да се пита за него и само да се спамва-нищо лично към никой, но прочитайте поне 2-3 стр по назад Rolling Eyes Sad/

Тай като знам от предната игра ще има пак въпроси-Кой беше номера на Сити в гр.-.......,
затова направо давам линк към куриерската фирма която доставя играчките Ето тук - можете да видите номерата на различните градове  Peace



По желанието на някой мами и с помоща на denica.staneva   Heart Eyes, е да пишем кой и каква играчка е получел  Peace Hug
до тук- Уолкъра - 37 бр.
             Жираф - 4 бр.
             Вибрираща - 1 бр.
             Пате - 1 бр.



Правила са Тук-Играчките ги има в правилата
Старите ни теми Какво стана с играта с мечетата на Памперс?
                            Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 2

                            Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 3

Моля Ви преди да зададете въпрос поне това прочетете  Heart Eyes Hug

Виж целия пост
# 1
записвам се да в следя  Grinning  все още си чакаме играчката  ooooh!

И ние още чакаме  Confused
Писмото ми замина още на 26.01 и като чета тук някои мами с писма от тази дата вече са зарадвали дечицата. Днес вече не се стърпях и звънях в Сити (отново) - нямало за мен пратка  Sad.
После звънях и на Кеър - момичето там каза да си чакаме играчката, но не можа да ми каже кога. Дано е по-скоро  Praynig
Виж целия пост
# 2
 newsm08

За да не изглежда като спам, въпреки че според мен gachoni има друг предвид, да обясня, че още си чакам играчката. Предполагам, че забавянето е от куриера, защото в нашия квартал-село всичко става по-бавно и всички ни откриват много трудно. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Авторката помоли да не спамите, и въпреки това пак се почна с емотиконите и записванетоdoh
Надявам се довечера картата да е в пощенската кутия и утре да засиля мечоците.  Praynig
Ние уокър си имаме абсолютно същия, така си стои необезпокояван в ъгъла от доста време. Но се надявам жирафът, ако го получим, да зарадва малката.  Peace
Виж целия пост
# 4
 И аз най накрая събрах мечовците за уокър. Дано само да не е изчерпан Praynig
Виж целия пост
# 5
И аз най накрая събрах мечовците за уокър. Дано само да не е изчерпан Praynig
В предната тема беше писано да не се пращат писма за уокъри.Сори,но няма да се вредиш мила,по-добре си прати за друга играчка Peace
Виж целия пост
# 6
Здравейте, искам да ви попитам нещо тъй като сега започвам да събирам мечета(чак сега разбрах) на опаковките от памперси има по две мечета. Това какво означава две мечета от една опаковка= 6 точки ли
Виж целия пост
# 7
Здравейте, искам да ви попитам нещо тъй като сега започвам да събирам мечета(чак сега разбрах) на опаковките от памперси има по две мечета. Това какво означава две мечета от една опаковка= 6 точки ли
Peace

1 мече от опаковките на памперсите е 3 точки
Ако ползваш големи пакети - 2 мечета х 3 точки = 6 точки
Виж целия пост
# 8
Здравейте, искам да ви попитам нещо тъй като сега започвам да събирам мечета(чак сега разбрах) на опаковките от памперси има по две мечета. Това какво означава две мечета от една опаковка= 6 точки ли
1мече от памперсите е равно на 3 точки
1мече от мокрите кърпи е равно на 1 точка

Виж целия пост
# 9
Записвам се и аз да следя темичката. Днес се обаждах на ДК,но писмата от миналата седмица не са обработени още,можем да звъним в четвъртък за инфо. Дано да са останали още някоя друга проходилка! Praynig
Виж целия пост
# 10
Здравейте, искам да ви попитам нещо тъй като сега започвам да събирам мечета(чак сега разбрах) на опаковките от памперси има по две мечета. Това какво означава две мечета от една опаковка= 6 точки ли
Peace

1 мече от опаковките на памперсите е 3 точки
Ако ползваш големи пакети - 2 мечета х 3 точки = 6 точки
Благодаря!
Виж целия пост
# 11
Записвам се и аз да следя темичката. Днес се обаждах на ДК,но писмата от миналата седмица не са обработени още,можем да звъним в четвъртък за инфо. Дано да са останали още някоя друга проходилка! Praynig

ПОзволявам си цитат от мин. тема:
Отговарвяйки като цяло за този проект, все си мисля, че знам нещо...
ЦЯЛОТО КОЛИЧЕСТВО Е 303 Бр. ни повече, ни по-малко. Вие и още 14 майки сте в положение на изчакване, защото неочаквайки да играете 80% само за проходилка, не бяхме взели всичко в наш склад. В момента изчакваме да ни пратят ОСТАТЪЧНОТО количество до 303.
Тогава и вие ще си получите играчката. След това (след като изпълним втория списък) остават едни около 40 броя, които ще се разпределеят в писмата пристигнали на 2.02
От 2.02 има около 100, които са за проходилки, както разбирате, само за 40% от тях ще има...на другите ще се обадим....и.т.н.

РАЗБЕРЕТЕ НАЙ СЕТНЕ...НЯМА ДА ИМА ПОВЕЧЕ ПРОХОДИЛКИ ОТ ПОСОЧЕНОТО В САЙТА

Та,мила ми joy1- Дано,дано....ама надали  Wink
Виж целия пост
# 12
Честито на всики до момента получили играчки а на другите успех Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ninny, благодарим за актуалните новини  bouquet
Още един въпрос Mr. Green Тази седмица на кого ще се пращат играчки( писмата пристигнали от коя до коя дата)? Някъде мернах 02-06, но не знам колко е достоверно.
Виж целия пост
# 14
Сутринта казаха,че още не са обработени писмата 2-6.02, както се разбира уолкъри ще има за малка част от писмата от 2.02. Останалите ще трупаме от останалите играчки в излишък.
И не мога да се начудя на нещо-в Плевен пуснаха карти едва миналата седмица, картите от ПГ още не са дошли-е, как да успеем да си вземем проходилка? Малко недообмислено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия