Еднакво ли протичат ?

  • 1 875
  • 41
Въпроса ми е за бременноста за тези които повтарят(потретват)моля ви кажете еднакво ли протичат ,моята беше лека работих тежка-психически работа(в дневен център за деца с увреждания) докато изляза 45 -дни,сегашната ми работа е тежка но физически ,а вече се замислям за второ и се чудя дали ще мога да работя моля споделете
Виж целия пост
# 1
Кратко и ясно-неИ трите ми бременности бяха различни една от друга,както и ражданията.
Виж целия пост
# 2
За момента и двете ми бременности протичан почти еднакво.
Виж целия пост
# 3
И моите засега са съвършено еднакви  bowuu
Виж целия пост
# 4
Категорично НЕ!Двете ми бременности бяха абсолютно различни а сега и третата няма нищо общо с предходните!
Виж целия пост
# 5
Различни са бременностите ми-първата не я усетих изобщо,втората е с повечко неразположения.
Виж целия пост
# 6
нямат нищо общо - така знам  Peace
Виж целия пост
# 7
И двете ми бременности, протекоха различно, както и ражданията.
Виж целия пост
# 8
По принцип всяка бременност е различна,но засега моите протичт еднакво.
Виж целия пост
# 9
Може би една анкета по-щеше да ти свърши работа.

По темата - при мен и двете бяха абсолютно еднакви - леки, без неразположения от какъвто и род да се сетиш.
Виж целия пост
# 10
Няма сигурност, че бременностите ще са еднакви. Има много случаи на приятелки около мен, при които 9-те месеца протичат коренно различно.
Но каквото и да е, мисля че ще се справиш!  Peace
Виж целия пост
# 11
И двете ми бременности протекоха еднакво.
Виж целия пост
# 12
Кратко и ясно-неИ трите ми бременности бяха различни една от друга,както и ражданията.
Peace При мен са две,но коренно различни
Виж целия пост
# 13
И при мен бяха различни, въпреки, че родих еднополови деца.
Виж целия пост
# 14
Кратко и ясно-неИ трите ми бременности бяха различни една от друга,както и ражданията.

Абсолютно вярно....
И при мен беше по същия начин...
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия