Плащате ли членски внос за вашата детегледачка?

  • 727
  • 8
Момичета, плащате ли членски внос във входа, в който живеете за вашата детегледачка и ако да - на какво основание?
Виж целия пост
# 1
Не.
Виж целия пост
# 2
Членски внос?
Или имаш предвид таксата за общи разходи? Зависи, ако живее у вас постоянно, ще трябва да плащате. А ако не - пак зависи какво пише в решението на Общото събрание - каквото е гласувано, това важи.
Виж целия пост
# 3
Хм, последните десетина години не са се раждали бебета в нашия блок, и моята детегледагка е първата наета такава - работи 9 часа. Но  касиерката ми иска членски внос като за постоянно живееща - 5лв. И реших да ви попитам, за да съм подкована следващия път като откажа да платя.
Виж целия пост
# 4
 Как`Сийка добре го е казала.Половината ми съседи имат чистачки и никои не плаща допълнително.Но ако не живее при вас,все едно трябва  да плащаш и за редовни гости
Виж целия пост
# 5
Не, нямам детегледачка, но ние не издребняваме до толкова много. Пари се събират на апартамент, ако ще вътре и 18764 човека да живеят. Скоро едни новодомци(от София) ми държаха сметка(понеже аз събирам парите) защо ги събирам на апартамент, те били само двама и не искали да плащат като останалите. Казах им, че така сме решили и точка. Ако искат нещо различно да се заемат с организацията те.
Виж целия пост
# 6
 Shocked
Виж целия пост
# 7
А след "членският внос" за детегледачката сигурно ще трябва и за онези,дето ви носят фактурите за телефонните сметки,например, да плащате...Обикновено се плаща на апартамент, не за брой хора.Шантава работа...
Виж целия пост
# 8
Ако детегледачката обитава 9 часа жилището и то през деня, ползва асансьор, осветление и т.н. консумативи редно е да й плащате. При това положение обаче щом вас ви няма през това време, не бива да плащате за себе си такса.
Изобщо ясно е, че не можеш да докажеш колко ползваш или колко не ползваш. И в този ред на мисли партийната секретарка да се ограничи с броя на постоянно обитаващите апартамента.
А за бебето плащате ли, че ми стана интересно?  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия