смесват ли се хомеопатични препарати...

  • 3 731
  • 8
Моля за информация,относно използването на хомеопатични препарати и по-точно колко време след като съм дала единия,мога да дам и другият?По-конкретно питам за Инфлуцид и TONSILOTREN.Днес ни предписаха втория препарат,а не се сетих да питам за първия.
Виж целия пост
# 1
И другият ми въпрос е какво количество Оксилококцинум може да се използва за 1 година/или за един сезон/В една аптека ми казаха 2 опаковки,а ако е така,не мога да вземам в най-грипният месец.Моля ако сте информирани,пишете,че в момента около мен са болни-и синът ми и съпругът ми,а не знам дали мога да си позволя да ползвам този препарат или да търся друг...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
Виж целия пост
# 2
TONSILOTREN давам всеки ден по 1,а Оксилококцинум веднъж седмично.Няма проблем между двете комбинаций,но на вас за какво точно са ви изписани-TONSILOTREN? newsm78
Виж целия пост
# 3
Чела съм, че TONSILOTREN го изписват профилактично при рецидивиращи ангини. Доколкото зная една опаковка е достатъчна за профилактиката.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви дами за написаното.Изписаха TONSILOTREN на сина ми за доста зачервено гърло.Вирус е и затова мисля,че трябва да давам и инфлуцид-забравих да питам лекаря как да използвам лекарствата-комбинирано или да спра инфлуцида...
Виж целия пост
# 5
Чела съм, че TONSILOTREN го изписват профилактично при рецидивиращи ангини. Доколкото зная една опаковка е достатъчна за профилактиката.
А,дано! LaughingАз давам по едно,защото си го давам на моя глава и не знам,дали не е малка за по 2 на ден.Вече сме на половината от опаковката.Тази седмица сме при хомеопат(най-накрая  ooooh!)и ще питам дали има нужда да се увеличи дозата.
Виж целия пост
# 6
Панева,пиши моля те какво те е посъветвал хомеопата?
Виж целия пост
# 7
Аз никога не смесвам две хомеопатични лекарства,но може би защото лекувам при класически хомеопат и той ни изписва винаги само по едно .Между два приема зависи детето дали има тепература трябва да има 3-4 часа.
Виж целия пост
# 8
За съжаление в града ни/от Хасово съм/,не знам за добър лекар-хомеопат.Лекарят на сина ми е общопрактикуващ лекар и той ни предписва и хомеопатични .лекарства.Аз съм много доволна от него,защото се интересува и от долълнително лечение,но чета,защото от мрежата научавам много допълнителни неща,които няма как да разбера по друг начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия